لیگ برتر هند ، ناحیه کلمبیا – میشیگان: پیش بینی های تیم فانتزی

[ad_1]

IPL 2020 Fantasy: پایتخت دهلی در برابر هندی های بمبئی ، اصلی ترین توصیه های خارق العاده است

IPL 2020: Qagiso Rabada تاکنون 23 ویکت در این فصل گرفته است.© BCCI / IPL


روز شنبه ، پایتخت های دهلی در پنجاه و یکمین مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2020 به مصاف سرخپوشان بمبئی می روند. اولین تصادف دوگانه در روز شنبه ، دو تیم که در بیشتر فصل در رده اول جدول امتیازات IPL 2020 قرار داشتند ، با یکی از یکی اما در حالی که سرخپوستان بمبئی جایی در پلی آف پیدا کرده اند ، پایتخت دهلی هنوز از پایان چهار تیم برتر مطمئن نیست و مسابقات مقدماتی داغ خواهد شد. در مسابقه قبلی بین دو تیم Quinton de Kok و Suryakumar Yadov نیم قرن به ثمر رساندند تا هندی های بمبئی را در رانندگی 163 و پیروزی در این مسابقه یاری دهند.

بوق تجاری

بهترین گزینه های خارق العاده IPL 2020 برای مسابقات DC و MI:

Kagiso Rabada (اعتبارات – 9.5): کاگیسو ربادا با 23 اسکالپ دروازه بان برتر این فصل است. با 710 امتیاز تاکنون ، ریتم آفریقای جنوبی نیز از نظر امتیازات برای فانتزی امسال از هر دو تیم بهترین بود. بعد از اینکه 26 بازی اول مقابل SunRisers حیدرآباد بدون گل انجام شد ، Rabada دچار خارش می شود تا به دروازه بان های خود برگردد و گزینه خوبی خواهد بود.

کوینتون دی کوک (اعتبارات – 10): یکی دیگر از آفریقای جنوبی در این لیست ، Quinton de Kok پس از شروع کند این فصل با خفاش باورنکردنی است. او به چهار قرن و نیم رسید و مسئولیت شروع خوب هندی های بمبئی را در غیاب کاپیتان ثابت روهیت شارما بر عهده گرفت. دروازه بان-ضربه زن با کسب 678 امتیاز در این فصل باید به یکی از اولین نام های تیم شما تبدیل شود.

بالا رفته

شیخار داوان (اعتبارات – 10.5): پیشکسوت ، کاشف هند ، فصل را با آرامش آغاز کرد اما اخیراً بازگشته است. او اولین بیتمن شد که دو قرن متوالی در تاریخ IPL امتیاز کسب کرد و تلاش خواهد کرد تا نتایج خود را تکمیل کند. او زمانی که دو تیم در اوایل فصل بازی می کردند نیم قرن در برابر سرخپوستان بمبئی گذشته است. در این فصل ، دوان با به دست آوردن 667 امتیاز ، 471 سری را به ثمر رساند.

سوریاکومار یدوف (اعتبارات – 9): سوریاکومار یداو پس از نیم قرن خیره کننده خود در برابر چلنجرهای سلطنتی در بنگلور در فرم داغی قرار دارد. Batsman MI در این فصل به سه نیم قرن رسیده است و 362 دوش را با سرعت 155.36 به ثمر رسانده است. 79 شکست ناپذیر او ، که باعث پیروزی MI مقابل RCB شد ، همچنین بالاترین امتیاز در زندگی حرفه ای او در مسابقات است. در حال حاضر او 548 امتیاز دارد ، او محبوب ترین گزینه برای انتخاب مقابل پایتخت های دهلی است.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]