لیگ برتر: هری کین به باشگاه 150 برای تاتنهام ، لسترسیتی پیوست


هری کین وقتی تاتنهام برای مدت کوتاهی در لیگ برتر به پایان رسید ، قبل از اینکه لستر یکشنبه را ببیند ، به 150 باشگاه لیگ برتر وارد شد. کین در پیروزی یک بر صفر مقابل وست بروم ، برنده دیرهنگام را هدایت کرد تا پس از چهارمین برد در پنج بازی لیگ ، شاگردان ژوزه مورینیو را از ساوتهمپتون بالا ببرند. اما جیمی وردی در این فصل به هشت گل لیگ برتر نزدیک شد و از نقطه پنالتی برای گرگ ها گلزنی کرد که لستر با پیروزی 1-0 در جایگاه نخست قرار گرفت.

بوق تجاری

قهرمانان لیورپول فرصتی دارند تا روز را در اوج به پایان برسانند ، اما قبل از منچستر سیتی در اتحاد ، کار دشواری پیش رو دارد ، در حالی که آرسنال میزبان استون ویلا است.

فقط آلن شیرر و سرخیو آگوئرو در لیگ برتر 150 گل کمتر از کین به ثمر رساندند که در 218 بازی خود به یک نقطه عطف رسید.

مورینیو امواج مهاجم ستاره خود را تحسین کرده است ، که همچنین در این فصل 10 پاس گل در همه مسابقات دارد.

وی گفت: “هنگامی که به سمت آمار مهاجمان می روید ، من همیشه می گویم که آمار باید نشان دهد که یک مهاجم چند گل به ثمر رسانده و چه کاری برای تیمش در مسابقات که گل نزده است ، انجام داده است.”

“و بسیاری از مهاجمانی که تاریخ نشان خواهد داد تعداد باورنکردنی گلهایی است که به ثمر می رسانند ، به علاوه صفر.

“هری کین ، باید بگویم ، او تعداد زیادی گل ، تعداد پاس گل ، تعداد گل زده ، تعداد بازی های برنده شده دارد. این تعداد گلی است که تیمش را در دفاع نجات داد. این هری کین است. این یک گل به علاوه این و این و این است و سپس “.

تلاش های قابل توجه کین ، که روز پنجشنبه در تمام مسابقات برابر لودوگورتس ، دویستمین گل خود را در تاتنهام به ثمر رساند ، کاملاً به اتمام رسید و آنها سخت تلاش کردند تا آلیبون سر سخت را بشکنند.

حمله کشنده مرگبار

مورینیو ابتدا با کین ، گرت بیل و سون هونگ مین شروع کرد و در حالی که دو نفر آخر ساکت بودند ، کین آماده سومین برد خود در لیگ بود.

اسپرز در هفت بازی گذشته در لیگ اکنون پیروز نشده است ، اما مدتهاست که در مقابل وست بروم که هنوز قهرمان لیگ نشده است ، از بهترین ها برخوردار است.

پسر فرصت های اولیه خود را هدر داد ، اما میزبان به لطف کارلان گرانت ، کایل بارتلی و جیک لیورمور فرصت های خود را به دست آورد.

تقریباً یک ساعت نگذشته بود که تاتنهام اولین شوت را به سمت دروازه زد که انفجار دور سرخیو رگیلون توسط سام جانستون ، دروازه بان آلبیون دفع شد.

آلبیون هنوز در خطر بود و کانور گالاگر با ضربه 25 متری عرض قبل از اینکه هوگو لوریس یک دفع عالی انجام دهد ، اجازه نداد سر گرانت از گوشه فیلیپ کراوینوویچ

کین سرانجام در دقیقه 88 مقاومت آلبیون را شکست که پاس مت دوهرتی باعث بلاتکلیفی جانستون شد و کاپیتان انگلیس با ضربه سر به گوشه دور رسید.

در ساعت 14:00 GMT GMT وقتی لستر به بالای جدول صعود کرد ، از نقطه پنالتی واردی قهرمان و شرور شد.

پس از اینکه مکس کیلمان پاس عرضی دنیس پرویت را در منطقه به دست آورد ، لستر در دقیقه 15 دروازه را باز کرد که واردی به گل رسید – پس از یک بررسی VAR –

اما او پس از ضرب و شتم جیمز جاستین در محوطه جریمه توسط روئی پاتریشیو محروم شد و او فرصت را به ثمر رساند تا نتیجه 2-0 شود.

گرگ ها پس از استراحت پیشرفت کردند و وسلی فوفانا مجبور شد برای نفی دانیل پودانز مبارزه ظریفانه ای انجام دهد ، اما لستر همچنان در رده اول قرار گرفت و پاتریشیا درایو واردی را بدست آورد.

بالا رفته

تیم برندان راجرز هر سه امتیاز را کسب کرد و پس از هشت بازی آنها را به 18 امتیاز رساند.

وقتی یورگن کلوپ از تیم مهاجم نام برد ، روبرتو فیرمین ، محمد صلاح و سادیو مانه ، دیاگو جیوتو به عنوان نقطه شروع لیورپول ظاهر شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله