لیگ برتر لانکا 2020: شهید افریدی پرواز را از دست داد ، اولین مسابقه “خانم هاله”


در آستانه لیگ برتر آینده لانکا (LPL) ، شهید افریدی واگن اسبق پاکستان روز دوشنبه پرواز به سریلانکا را از دست داد و در نتیجه ممکن است اولین مسابقه گلادیاتورهای گال را در این مسابقات از دست بدهد. هر بار که افریدی در سریلانکا فرود می آید ، مجبور به قرنطینه اجباری می شود و در نتیجه ممکن است مسابقات اولیه گلادیاتور را از دست بدهد. چهره افریدی گفت: “من امروز صبح پروازم را به کلمبو از دست دادم. مشکلی نیست ، من به زودی در LPL برای گلادیاتورهای گاله شرکت می کنم. ما مشتاقانه منتظر پیوستن به هم تیمی هایم هستیم.”

بوق تجاری

اگر آفریدی واقعاً مسابقات را از دست بدهد ، بانوکا راجاپاکسا هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت. اولین بازی Halle Gladiators در تاریخ 27 نوامبر برابر Zhafny Zharabtsov برگزار می شود.

پیش از این ، گلادیاتورهای گاله افریدی را به عنوان کاپیتان و استعداد داخلی Bhanuku Rajapaksa را به عنوان معاون لیگ برتر آینده لانکا (LPL) منصوب کردند.

آخرین باری که افریدی در پلی آف سوپرلیگ پاکستان که اخیراً به پایان رسیده بازی کرد. او در دو بازی سه ویکت گرفت و 12 بار برای سلطان های سلطان گلزنی کرد.

فصل افتتاحیه LPL این هفته آغاز خواهد شد ، با وجود این واقعیت که بازیکنان ستاره ای از جمله کریس گیل ، لاسیث مالینگو و دیگران مسابقات را ترک می کنند.

در LPL ، پنج تیم حق امتیاز به نام های کلمبو ، کندی ، هاله ، دامبولا و یافنا در 23 مسابقه شرکت می کنند.

بالا رفته

کلمبو در تاریخ 26 نوامبر در بازی افتتاحیه LPL در ورزشگاه بین المللی کرکت “Mahinda Rajapaksa” در هامبنتوتا به مصاف Kandy می رود.

نیمه نهایی 13 و 14 دسامبر برگزار می شود. فینال در تاریخ 16 دسامبر برگزار خواهد شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله