لیگ برتر لانکا: گلادیاتورهای گال ، شهید افریدی را به عنوان کاپیتان منصوب می کنند

لیگ برتر لانکا: گلادیاتورهای گال ، شهید افریدی را به عنوان کاپیتان منصوب می کنند

شهید افریدی آست در پلی آف سوپرلیگ پاکستان بازی کرد© خبرگزاری فرانسه


گلادیاتورهای گال ، شهید آفریدی جهانی سابق پاکستان را به عنوان کاپیتان و استعداد داخلی Bhanuku Rajapaksha را به عنوان معاون لیگ برتر آینده لانکا (LPL) منصوب کردند. با شرکت در توییتر ، این حق رای نوشت: “#GalleGladiators با سوپراستارSAfridiOfficial کاپیتان ، #BhanukaRajapaksa معاون کاپیتان تماس می گیرند.” آخرین باری که افریدی در پلی آف سوپرلیگ پاکستان که اخیراً به پایان رسیده بازی کرد. در دو بازی سلطان سلطان ، سه ویکت را سرهم زد و 12 دوش زد. کریکت سریلانکا (SLC) روز شنبه گفت ، این مسابقات سیاست تحمل صفر در برابر هرگونه تخلف را در پیش خواهد گرفت.

بوق تجاری

واحد مبارزه با فساد سریلانکا (SLC ACU) با همکاری بخش مبارزه با فساد شورای بین المللی کریکت (ICC ACU) اقدامات مقابله با فساد در LPL 2020 را مدیریت می کند و مقامات مربوطه در هر مسابقه حضور و هوشیاری خواهند داشت. ، رویداد و ، توابع رسمی در طول مسابقات در محل برگزاری و هتل.

شرکت کنندگان در لیگ (بازیکنان و مقامات) موظفند هرگونه رویکرد فسادآمیز را ، در صورت و در صورت بروز ، به افسران مبارزه با فساد (ACM) تعیین شده برای LPL گزارش دهند ، و با چنین گزارشاتی با اطمینان کامل برخورد می شود – اداره فساد اداری در حال انجام است.

فصل مقدماتی LPL هفته آینده آغاز خواهد شد ، با وجود اینکه بازیکنان ستاره ای ، از جمله کریس گیل ، لاسیت مالینگو و دیگران از مسابقات خارج شده اند. در LPL ، پنج تیم حق امتیاز به نام های کلمبو ، کندی ، هاله ، دامبولا و یافنا در 23 مسابقه شرکت می کنند.

بالا رفته

کلمبو در تاریخ 26 نوامبر در بازی افتتاحیه LPL در ورزشگاه بین المللی کرکت “Mahinda Rajapaksa” در هامبانوتا به مصاف Kandy می رود.

دوئلها هر روز تا نیمه نهایی در تاریخ 13 و 14 دسامبر برگزار می شوند. فینال در تاریخ 16 دسامبر برگزار خواهد شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله