لیگ برتر: سولسکر وقتی منچستریونایتد با نتیجه 3-1 اورتون – فوتبال – جواب را گرفت

اوله گونار سولسکر پاسخی را که از بازیکنان خود در منچستر یونایتد خواسته دریافت کرد ، زیرا برونو فرناندز 2 گل به ثمر رساند و ادینسون کاوانی روز شنبه در لیگ برتر در اورتون 3-1 پیروز شد.

در آستانه بازی در گودیسون پارک ، سرمربی یونایتد اعتراف کرد که وی پس از “شکست های” آرسنال در لیگ و “استانبول باشکاهیر” در لیگ قهرمانان هفته گذشته تحت فشار بوده است.

با این حال ، تاکتیکهای واضح “یونایتد” برای اضافه بار دادن سمت راست “اورتون” با این واقعیت توجیه شد که هر دو سر فرناندز در نیمه اول از این جناح خارج شدند.

در دقیقه 25 وقتی لوک شاو ، مدافع چپ وقت و مکان برای پرتاب سایبان داشت ، گل تساوی را به ثمر رساند که سر فرناندز با ضربه سر از فاصله 12 متری (محدوده معمول امتیاز بازی ساز پرتغالی ، چون اغلب ضربات پنالتی را تبدیل می کند) به گل رسید. یونایتد

فرناندز سپس در موقعیت کمی تصادفی یونایتد را در سی و دومین بار هدایت کرد ، وقتی که او مارکوس راشفورد را در مرکز محوطه جریمه کار کرد ، اما فقط توپ را دید که از کنار سر هم تیمی طفره رفت و از تیرک دور به تور دروازه رفت.

کاوانی در دقیقه 82 به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در دقیقه 5 در جواب ضد حمله ضد حمله به رهبری فرناندز ، اولین گل خود را برای یونایتد به ثمر رساند.

در حالی که یونایتد هنوز در خانه در لیگ پیروز نشده است – دلیل اصلی ورود او به رده پانزدهم بازی – این تیم اکنون در هر سه بازی خارج از خانه پیروز شده است. در هر یک از آنها فرناندز یک گل به ثمر رساند.

در همین حال ، اورتون سه بازی متوالی را باخته است و کار خود را با چهار پیروزی متوالی آغاز می کند. همه شکست ها در حالی رخ داد که حمله بزرگ تیم چپ – مهاجم برزیلی ریچاردسون – به دلیل کارت قرمز مقابل “لیورپول” به حالت تعلیق درآمد.

عامل اصلی شکست “یونایتد” مشکلات “اورتون” در سمت راست بود. با یک دفاع کامل سیموس کلمن برای مقابله با حملات راشفورد و شاو به آن جناح اغلب تنها می ماند ، در حالی که فرناندز نیز گاهی به آنجا می آمد.

ردیابی جیمز رودریگز ، دفاع راست اورتون ، مورد توجه بسیاری قرار گرفت و تا زمانی که کلمبیایی در نیمه راه نیمه دوم به منطقه مرکزی آمد ، واقعاً تأثیرگذار بود.

در نیمه دوم ، یونایتد هنگامی که دروازه بان اورتون ، جوردن پیکفورد توپ را از روی نقطه پنالتی به بیرون انداخت ، داد زد و سپس زانوی هری مگوایر را شکست که مدافع میانی می توانست ضربه ایستگاهی را به تور دروازه بریزد.

این حادثه خاطرات چالش پیکفورد در برابر ویرجیل فن دایک در ماه گذشته را زنده کرد ، که باعث آسیب دیدگی مدافع لیورپول از ناحیه زانو شد که می تواند مانع از پایان فصل شود. اما مگوایر هیچ آسیبی ندید و مقامات مسابقه را خلل نکردند.