لوئیس همیلتون می گوید “هیچ تضمینی وجود ندارد” که او در فرمول یک بماند


لوئیس همیلتون روز یکشنبه فرمول یک را مبهوت کرد ، وقتی که ساعاتی پس از کسب جایزه بزرگ امیلیا-رومانیا ، اعتراف کرد که نمی داند فصل آینده در این رشته ورزشی حضور خواهد داشت یا خیر. این قهرمان شش دوره جهان در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه به خبرنگاران گفت که “هیچ تضمینی برای ادامه کار وجود ندارد” ، و افزود که “بسیاری از چیزها پس از زندگی من را نگران می کنند – زمان نشان خواهد داد!” پیروزی همیلتون ، که به رکورد 93 در کارنامه خود تبدیل شد ، در مسابقه روز یکشنبه ، رکورد هفتمین عنوان طراحان مرسدس را به دست آورد – دستاوردی که او به “قهرمانان نشسته” تیم و رهبری رئیس تیم توت ولف نسبت داد.

بوق تجاری

در پایان این فصل هر دو مرد تحت قرارداد کار نمی کنند و بنابراین آنها بسیار فکر می کنند.

وقتی از همیلتون س wasال شد که آیا احتمال عزیمت ولف از پست فعلی خود در سال آینده بر تصمیم خودش تأثیر می گذارد ، وی گفت این موضوع مربوط به او نیست.

همیلتون گفت: “من حتی نمی دانم سال آینده اینجا هستم یا نه ، بنابراین الان اذیتم نمی کند.”

وی بعداً موضع خود را روشن کرد و افزود: “من دوست دارم سال آینده اینجا باشم ، اما احتمالاً هیچ تضمینی وجود ندارد. خیلی ها” بعد از زندگی “مرا نگران می كنند ، بنابراین زمان مشخص خواهد شد.”

همیلتون 35 ساله تقریباً مطمئناً طی دو هفته رکورد هفتمین راننده خود را در ترکیه پس از مایکل شوماخر بدست خواهد آورد.

او علاقه های زیادی به خارج از مسابقات اتومبیلرانی از جمله مد ، موسیقی و حقوق بشر دارد و اغلب گفته است که بعد از بازنشستگی قصد دارد همچنان فعال بماند.

تنها رقیب وی ، هم تیمی والتر بوتاس ، که روز یکشنبه در مرسدس به مقام دوم رسید ، مجبور است هشت امتیاز به او مشت کند تا جنگ قهرمانی را طولانی کند.

ولف گفت که او می خواهد قدم بردارد و وقت بیشتری را با خانواده اش بگذراند ، و اعتراف کرد که به دنبال یک جانشین احتمالی در نقش خود است.

همیلتون توضیح داد: “من می فهمم ، و ما بسیاری از گفتگوهای عمیق داریم ، ما با توتو هستیم ، بنابراین من بسیار آگاه هستم که او در چه وضعیت روانی قرار دارد – و من فکر می کنم وزن زیادی را با هم تقسیم می کنیم و تحمل می کنیم ،”

“من مدت طولانی است که اینجا هستم ، و می توانم آرزوی کمی عقب نشینی و وقت دادن به چیزهایی مانند خانواده و اینها را به وضوح درک کنم.”

“من نمی دانم چه کسی جایگزین او خواهد شد. او یک رهبر است. او قرار نیست کسی را که قادر به انجام این کار نیست ، قرار ندهد. او افراد مناسب را پیدا خواهد کرد.”

“به همین دلیل ما توفیق خود را داریم ، زیرا او افراد مناسب را پیدا کرد و آنها را در مکان های مناسب ، در موقعیت هایی از این قبیل قرار داد تا بتوانند تا حد ممکن درخشش داشته باشند.”

وی افزود که احساس تناسب و قدرت می کند و می تواند ادامه دهد.

بالا رفته

“خوب ، ما در ماه نوامبر هستیم و این دیوانه است که کریسمس خیلی دور نیست.”

“من احساس عالی می کنم و واقعاً احساس قدرت می کنم. به نظر من می رسد که می توانم ماههای زیادی ادامه دهم ، اما شما به Toto و تاریخ انقضا اشاره می کنید ، بنابراین چیزهای زیادی در ذهن من باقی مانده است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله