فینال IPL 2020: سرخپوستان بمبئی پیش از درگیری سطح بالا ، به شبکه بازیکنان نگاه می کنند. تماشا کردن

مشاهده کنید: سرخپوستان بمبئی به بازیکنان این فرصت را می دهند تا قبل از فینال IPL 2020 نگاه کنند

IPL 2020: روهیت شارما در آستانه فینال ، عکسهای مارک دار خود را در شبکه ها بازی کرد.© توییتر


هندی ها چهار بار قهرمان بمبئی هستند که امیدوارند پس از “پادشاهان چنای” به تیم دوم تبدیل شوند تا در لیگ برتر با موفقیت از عنوان خود در هند دفاع کنند. در طی درگیری در بالای IPL 2020 در استادیوم بین المللی کریکت دبی در 10 نوامبر ، احزاب به رهبری روهیت شارما در پایتخت های دهلی به اجرای برنامه خواهند پرداخت. مدافع عنوان قهرمانی به ثابت ترین امتیاز این فصل تبدیل شده است ، اما بدانید اگر بتواند همه بی فایده تلقی می شود. در فینال آنها نتوانستند پا بهتری بگذارند. بنابراین بازیکنان آنها پیش از درگیری بزرگ روز سه شنبه ، سخت در تورهای زمین تمرین کردند. در ویدئویی که سرخپوستان بمبئی در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند ، بازیکنان ستاره آنها – از کاپیتان Rohit Sharma گرفته تا Jasper Bumra – در حال تعریق در شبکه ها دیده می شوند.

بوق تجاری

فیلم را اینجا ببینید:

روهیت ، که مصدومیتش نه تنها در حق رای دادن بلکه در تیم هندی نیز باعث نگرانی شده است ، با مارک های خود بازی کرده است ، نشان می دهد که او توانایی و آمادگی لازم برای مبارزه با دیگهای بخارهای دهلیز را دارد.

بومرو و ترنت بولت که در تمام طول فصل در شرایط خوبی بودند ، آنها را نیز دیدند که با سرعت تمام می دوند و مهارت های خود را بریزند. اعتصاب کنندگان بزرگی مانند Hardyk Pandya و Kieron Pollard نیز قبل از این نشست بزرگ دستان خود را تکان دادند.

بالا رفته

سرخپوستان بمبئی مرحله لیگ را در بالای جدول به پایان رساندند و در 14 بازی 18 امتیاز کسب کردند و 9 برد و 5 شکست را کسب کردند. برترین های جدول در یک مسابقه مقدماتی یک طرفه از دهلی پایتخت پیشی گرفتند تا در دومین فینال متوالی جای خود را ثبت کنند.

پایتخت های دهلی از شانس دوم خود در فینال در دو تیم برتر نهایت استفاده را بردند و روز یکشنبه در SunRisers Hyderabad در مسابقه مقدماتی 2 به پیروزی رسیدند تا به اولین فینال IPL خود برسند ، جایی که آنها موفق ترین تیم تاریخ مسابقات هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله