فینال لیگ برتر هند: سوریاکومار یداو به روخیت شارما به دروازه بانان خود کمک می کند ، هواداران از این عمل فداکارانه M.I استقبال می کنند. باتمن تماشا کردن


روهیت شارما یک نیم قرن عالی به ثمر رساند که به سرخپوستان بمبئی کمک کرد دهلی پایتخت را در فینال لیگ برتر هند با پنج دروازه شکست دهند و پنجمین عنوان خود را کسب کنند. به دنبال 157 دویدن برای کسب عنوان ، بمبئی بازی را با Rohit و Suryakumar Yadav در میانه میدان آغاز کرد. در یازدهمین سردرگمی بین دو نفره منجر به از دست دادن ویکت شد. روهیت شروع به شارژ دادن برای این تک آهنگ کرد ، اما سوریاکومار علاقه ای نشان نداد و سعی کرد کاپیتان را بفرستد اما خیلی دیر بود. به جای نشان دادن ناامیدی ، سوریاکومار با فداکاری ویکت خود را فدا کرد و به غرفه بازگشت. او از 20 زایمان 19 امتیاز کسب کرد.

بوق تجاری

فیلم حادثه را اینجا ببینید:

پس از این حادثه ، طرفداران توییتر از سوریاکومار به عنوان مرد ایده آل تیم برای اهدای ویکت به کاپیتان خود استقبال کردند.

کاربر گفت: “مردی که قلب طلایی سوریاکومار یدوف را دارد ویکت خود را فدای #RohitSharma کرد ، بازیکن او # MIvsDC # Suryakumariadhav است.”

بعد از مسابقه ، از سوریاکومار در مورد ترکیب وسط با روهیت شارما س askedال شد. باتسمن می گفت او بدش نمی آید که ویکت خود را برای کاپیتان خود فدا کند.

سوریاکومار در مصاحبه ای بعد از بازی گفت: “در این مرحله ، روهیت خیلی خوب گلزنی کرد. مهمترین چیز این است که او از بازی اول تعداد زیادی امتیاز را رقم زد.

سرخپوستان بمبئی با کسب پنج ویکت در دبی به پیروزی دست یافتند تا پنجمین رکورد عنوان IPL خود را از آن خود کنند.

بالا رفته

در تعقیب و گریز روهیت شارما نیم قرن گلزنی کرد و کوئینتون دی کوک ، ایشان کیشان و سوریاکومار نیز سهم قابل توجهی داشتند.

بهترین تیم بعدی در مسابقات Chennai Super Kings است که سه عنوان IPL کسب کرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله