فلوید می ودر در فوریه 2021 در توکیو به رینگ باز می گردد


سازمان دهندگان روز دوشنبه گفتند که فلوید می ودر اسطوره بوکس با مبارزه در توکیو در فوریه 2021 به رینگ باز خواهد گشت ، اما او با چه کسی می جنگد و بر اساس چه قوانینی مشخص نیست. قهرمان سابق بازنشسته قبلاً اشاره به جنگی داشت که پس از مسابقه “نمایشگاه” مسخره سال 2018 مقابل کیک بوکسور ژاپنی انجام شد ، اما روز دوشنبه برگزار کنندگان جزئیات بیشتری را ارائه دادند. بر اساس بیانیه مطبوعاتی کمیته تولید ، این امر به عنوان بخشی از رویدادی به نام “مگا 2021” برگزار می شود که در 28 فوریه در گنبد توکیو در پایتخت ژاپن برگزار می شود.

بوق تجاری

آنها گفتند که در آن جنگنده های “قهرمان” از جمله می ودر حضور خواهند داشت ، اما جزئیات را نگفتند – از جمله اینکه این ستاره در مسابقات دسته سنگین وزن با چه کسی روبرو خواهد شد و تحت چه شرایطی.

هفته گذشته ، 43 ساله ویدئویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که دعوا را تحریک می کند.

وی در این کلیپ گفت: “توکیو ، ژاپن ، من به سال 2021 برگشتم.”

“من می دانم که بازی های المپیک در ژاپن در سال 2021 در حال انجام است ، اما من ، من ، فلوید” مانی “می ودر و تیم من قصد داریم کار بزرگی در” گنبد توکیو “انجام دهیم … ژاپن ، من در راه هستم.”

می ودر سه سال پیش بازنشسته شد و اگرچه قبلاً اعلام کرده بود “در سال 2020 بازنشسته خواهد شد” ، اما امسال او دیده نشده است.

می ودر ، اسطوره بوکس جهان با سابقه شکست 50-0 ، برای ژاپن غریبه نیست ، جایی که او در دسامبر 2018 یک مسابقه نمایشگاهی را مقابل ستاره MMA ، Tenshin Nasukov رهبری کرد.

قبل از اینکه سرمربی جنگنده ژاپنی برای متوقف کردن مبارزه ، می ودر کمتر از نیمی از سن خود را مسدود کرد

می ودر در اینترنت اشاره كرد كه برای یك مبارزه دو دقیقه ای 9 میلیون دلار درآمد داشته است.

در سال 2017 ، می ودر در دهمین دوره مسابقات بوکس ابرقهرمان ، مبارز مختلط هنرهای رزمی ، کانر مک گرگور را ناک اوت کرد.

بالا رفته

و در سال 2015 ، او مانی پاکیائو ، بزرگ ستاره بوکس فیلیپین را در “نبرد قرن” شکست داد ، که تا حد زیادی نتوانست خود را توجیه کند.

تخمین زده می شود می ویدر برای پیروزی در برابر امتیازات برابر پاکویا تقریبا 300 میلیون دلار درآمد کسب کرده باشد که همچنان سودآورترین مبارزه تاریخ است و بیش از 600 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله