فرانسه پرتغال را شکست داد ، جایی در فینال لیگ ملت ها – فوتبال

روز شنبه ، تقابل کریستیانو رونالدو پرتغال و قهرمان جهان فرانسه پس از همه پیروزی ها توسط یکی از کم گلترین گلزنان در یک زمین غنی در ورزشگاه نور لیسبون رقم خورد.

هافبک N’Golo Conte که مهارتش بیشتر از گلزنی می جنگد ، تنها هدف پیروزی یک بر صفر را بدست آورد ، که به تلاش پرتغال برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ ملت ها پایان داد و فرانسوی ها را به جمع چهار تیم نهایی رساند. هنگامی که دروازه بان روئی پاتریشیو توپ را به دروازه دروازه بانش زد تا در دقیقه 54 توپ را به پایان برساند ، کانته به جنگ در یک منطقه شلوغ برای جستجوی یک توپ آزاد یا یک ضربه برگشت ، پاداش داد.

این دومین گل بین المللی کونته در چهل و چهارمین حضورش برای فرانسه بود. اعتصاب دیگر در سال 2016 در یک بازی دوستانه برابر روسیه انجام شد. فرانسه در گروه 3 با کسب سه امتیاز بیشتر از پرتغال و یک تساوی مساوی ، با یک بازی در رده نخست قرار گرفت. پرتغال سال گذشته در مسابقات مقدماتی لیگ ملت ها قهرمان شد. فرانسه پرتغال قهرمان اروپا را شکست داد و تنها پس از محرومیت از برتری پاتریشیو.

دیدیه دشان مربی فرانسوی گفت: “با توجه به کیفیت مخالفت ، این مطمئناً یکی از بهترین عملکردهای چند وقت اخیر است.” “ما سزاوار پیروزی بودیم و هدف را برای رسیدن به مقام برتر برآورده کردیم. من به بازیکنان بسیار افتخار می کنم. امروز آنها ثابت کردند که فرانسه هنوز تیم بزرگی است. “

با شروع کیلیان امباپه مصدوم ، آنتونی مارسیال مهاجم تیم فرانسه نیم ساعت به تیر دروازه برخورد کرد و دو موقعیت خوب دیگر توسط پاتریشیا رد شد. او سریع خاموش شد تا تلاش مارسیال برای ورود توپ زیبای آنتوان گریزمان را در دقیقه 12 خفه کند. ضربه سر مارسیال از روی یک شکل خوب به مدت نیم ساعت به تیر افقی برخورد کرد و پاتریشیا با قاطعیت مانع از یک ضربه رزمی دیگر از روی ارسال کم لوکاس هرناندز در دقیقه 41 شد.

پاتریشیو در بازی مانع از این کار شد تا اینکه اندکی پس از راه اندازی مجدد بازی موفق به مهار شوت Adrien Rabio نشد. در عوض ، او توپ را در مسیر Kante ریخت تا تمام شود. مجبور به تمرکز بر روی دفاع ، سه نفره بازی سازی برونو سیلوا ، برونو فرناندز و جوآو فلیکس برای درگیر شدن تلاش کردند.

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغال هفت گل از رکورد تیم ملی مردان که علی دایی مهاجم سابق ایرانی با 109 گل در اختیار داشت ، از دست داد. بهترین موقعیت او در آستانه استراحت بود که توپ را از بالای دروازه به اینچ فاصله داد. پرتغال به محض عقب افتادن دو موقعیت برتر گلزنی را جمع کرد.

خوزه فونته ، مدافع ، در زمان ترک پست خود تقریباً در 60 بازی را به تساوی کشاند. دروازه بان فرانسه هوگو لوریس با دفاع از برتری ، مانع از حمله ای شد که در دقیقه 15 جایگزین ژائو موتینیو شد. این اولین شکست خانگی پرتغال در یک مسابقه رقابتی در شش سال گذشته بود. او در خانه با مربیگری فرناندو سانتوس شکست نخورد.

“ما بسیار جنگیدیم. سانتوس گفت: “فرانسه در نیمه اول بهترین بود.” در نیمه دوم بازیابی شدیم. این یک بازی متفاوت بود و در نتیجه ما یک گل مهم به ثمر رساندیم.