عروسی Nehi Kakkar به نظر می رسد با الهام از Pryanka Chopra ، Deepika Padukone ، لباس عروسی Anushka: اینترنت می گوید: “این یک بازسازی است” – موسیقی

عروسی های افراد مشهور به همه ما لباس ، دکور و سبک می دهد. به نظر می رسد Neha Kakkar خواننده نیز از عروسی های Anushka Sharma ، Deepika Padukone و Priyanka Chopra الهام گرفته است و هفته گذشته در عروسی خود با خواننده Rohanprit Singh عناصر زیادی را درک کرد.

کاربران توییتر و اینستاگرام با اشاره به شباهت ها ، تصاویر و الگوهای رفتاری را به اشتراک می گذارند. این واکنش در ابتدا توسط ریه قرمز خالص او ایجاد شد ، شبیه همان چیزی که پریانکا در مراسم عروسی هندو خود با نیک جوناس در دسامبر 2018 پوشید. سبک شیک اما گوتیک. لگنگا نهی – از Falguni و Shane Peacock ، و او همچنین به همین سبک روبند قرمز پوشید.

اوقات خارجی
اوقات خارجی
اوقات خارجی

سپس عکس های عروسی او عروسی آنوشکا و ویرات کولی را در سال 2017 به یاد مردم آورد. سایه های لباس صورتی و صورتی و هلو Nehi و Rohanpret واقعاً شبیه آنوشکا و ویرات هستند. آنوشکا و نهی تنبل هر دو سوبیساچی بودند.

سرانجام ، تصاویر مربوط به مراسم عروسی نهی نشان می دهد که او یک ریه سفید با حجابی روی سر خود دارد. همچنین این نگاه مردم را به یاد جشن عروسی دیپیکا پادوکون در سال 2018 انداخت که او ساری سفید با حجاب بالای سر داشت.

در حالی که برخی افراد از او در شبکه های اجتماعی خواستار لباسی با الهام از چهره های بالیوود شده بودند ، طرفداران او از او دفاع کردند و گفتند که این لباس عروس است که او می خواهد بپوشد. “بازسازی آهنگ ها خوب است ، اما لباس عروس نیز چنین است ؟؟ ماری ماری … لطفاً کاری اصلی انجام دهید. ”یکی نوشت.

طرفداران نهی از او در برابر اظهار نظرها دفاع کردند. “Neha Kakkar در حال آموزش دادن برای لباس پوشیدن آنوشکا ، پریانکا و دیپیکا ، الهام بخش او در عروسی است ، و من فکر می کنم که این کاملا ناعادلانه است. هر عروس خواب می بیند که چگونه می خواهد به عروسی های خود نگاه کند و تقریباً همیشه از نگاه شخصی الهام گرفته می شود. ترول کردن برای آن وحشتناک است. ”

همچنین بخوانید: فاطمه سانا شیخ در تحریم فراخوان فیلم می گوید: “چه فیلم تماشا می کنید یا نه ، آن را در دستور کار قرار ندهید”

به تازگی ، خواننده به دلیل استفاده از کلمات نامفهوم برای روهانپریت به تمام الگوی رفتاری که از وی ساخته شده پاسخ داده است. Neha به این موضوع پرداخت و نوشت: “برای همه حساب های ممها و متنفر آنها نیز. من مدتهاست که الگوهای رفتاری خود را دیده ام! فکر می کنم امروز می خواهم چیزی بگویم. بنابراین .. این درخواستی است از افرادی که میم ها را می بینند و جرم می گیرند. Plz از این افراد سو abuseاستفاده نمی کند ، همه در زندگی کارهایی دارند که باعث می شود احساس کاملی داشته باشند و اگر ایجاد الگوهای رفتاری کار آنها است یا ایجاد الگوهای رفتاری خنده دار تصادفی به آنها خوشبختی می دهد ، بگذارید اینها باشند! “

وی اضافه کرد: “و میم ها به افراد مشهور تبریک می گویم. بنابراین وقتی در این منطقه هستم که به شهرت رسیده ام. باید همه آنها را بپذیرم و بگذارم آنها خوشحال شوند. خدا به همه برکت دهد! خوشحال باش! اتوبوس kisika dil mat دوخانا یار “.

دنبال کردن htshowbiz در توییتر