ضربه ای برای بارسلونا در حالی که آسیب دیدگی زانوی جرارد پیکه تأیید شده است

ضربه ای برای بارسلونا به دلیل تأیید آسیب دیدگی زانوی جرارد پیکه

هنگام شکست “بارسلونا” از مادرید “اتلتیکو” با نتیجه 1 بر 0 ، جرارد پیکه گریه کرد ، و از زمین بیرون پرید.© خبرگزاری فرانسه


جرارد پیکه از بارسلونا از ناحیه زانو دچار مصدومیت جدی شده است ، این باشگاه روز یکشنبه تایید کرد و انتظار نمی رود این مدافع حداقل دو ماه کار کند. پیکه در هنگام شکست بارسا مقابل اتلتیکو مادرید در لالیگا در روز شنبه 1-0 پس از درگیری با آنخل کوریا ، گریه کرد. در بیانیه بارسلونا آمده است: “آزمایشات نشان داده است که وی از ناحیه رباط جانبی داخلی درجه 3 دچار دررفتگی شده و از ناحیه رباط صلیبی قدامی زانوی راست خود آسیب دیدگی جزئی دارد.”

بوق تجاری

این باشگاه همچنین تأیید کرده است که سرخیو روبرتو ، که می تواند به عنوان هافبک راست یا هافبک میانی بازی کند ، دو ماه پس از پارگی عضله ران بیرون خواهد بود.

هنوز تخمین رسمی در مورد بازگشت پیکه وجود ندارد ، اما گزارش های مطبوعات اسپانیایی حاکی از آن است که وی ممکن است به مدت دو تا شش ماه در این محل باشد.

غیبت پیکه بارسلونا را با کلمنت لنگلت که یکی از مدافعان مرکزی است ترک می کند ، زیرا ساموئل امتیتی ​​و رونالد آراوخو نیز رنج می برند.

بالا رفته

در هفته های اخیر ، فرانکی دی یونگ گاهی به دفاع می آید اما اوضاع برای رونالد کومان که تیمش سومین لیگ فصل مقابل اتلتیک را از دست داد ، دور از ایده آل است.

“بارسا” در “دهم” لالیگا نشسته است ، اما در لیگ قهرمانان بهتر عمل کرد و در آستانه بازی روز سه شنبه خارج از “دینامو” کیف با 9 امتیاز از 9 امتیاز در گروه G قرار گرفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله