سونو نیگام نمی خواهد پسرش نیوان خواننده شود: “حداقل در این کشور نیست. من قبلاً او را از هند – موسیقی – بیرون آورده ام

خواننده سونو نیگام گفت که او دوست ندارد پسرش نیوان خواننده شود و همچنین “او را از هند بیرون آورد”. سونو می گوید نیوان به بازی ها علاقه مند است و در امارات زندگی می کند.

در مصاحبه اخیر ، سون گفت که دوست ندارد پسرش به عنوان خواننده در هند کار کند. او قبلاً ناامیدی خود را از صنعت موسیقی کشور و هژمونی یک برچسب غول موسیقی اعلام کرده بود.

در مصاحبه ای با Times Now ، Son گفت: “راستش ، من نمی خواهم او خواننده شود ، حداقل در این کشور نیست. در هر صورت ، او دیگر در هند زندگی نمی کند ، او در دبی زندگی می کند. من قبلاً او را از هند بیرون آورده ام. او یک خواننده متولد است ، اما علاقه دیگری به زندگی دارد. “این خواننده اضافه کرد که پسرش کاملاً صاحب Fortnite است.” او در حال حاضر یکی از بهترین گیمرها در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) است. او یک شماره است “یک بازی به نام Fortnite وجود دارد و او بهترین گیمر در Emirates است. او یک بچه درخشان با ویژگی ها و استعدادهای زیادی است. و من نمی خواهم به او بگویم چه کاری انجام دهد. بیایید ببینیم که او می خواهد خودش چه کاری انجام دهد.” او گفت.

در اوایل سال جاری ، سونو مجموعه تلویزیونی “بوشن كومار” را به “مافیا” در صنعت موسیقی متهم كرد. “galat aadmi se panga le liya، samjha را تنظیم کنید (شما با شخص اشتباهی اشتباه گرفتید ، می دانید) ،” – او در یک ویدیوی بزرگ به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی گفت. سونو ادعا کرد که بوشان مقالاتی در مورد او در رسانه ها منتشر کرده و موسیقیدانان را ترغیب کرده است که علیه او مصاحبه کنند. خواننده به او هشدار داد که عقب نشینی کند ، در غیر این صورت او را افشا می کند.

همچنین ببینید: Pryanka Chopra و Nick Jonas در جدیدترین عکسبرداری یک زوج خیره کننده ایجاد می کنند ، طرفداران آنها را “یک جفت هدف برای زندگی” می خوانند

همسر بوشان ، دیویا هوسلا کومار ، به اتهامات پسر پاسخ داد. وی در استوری های اینستاگرام نوشت: “امروز همه چیز به این بستگی دارد که چه کسی می تواند یک کمپین خوب انجام دهد …. من حتی می بینم که چگونه مردم می توانند دروغ و فریب توسط شرکت های قدرتمند خود را بفروشند …. #sonunigam ،” چگونه با ذهن مخاطب بازی کنیم ….. خدا دنیای ما را حفظ کند !!! “

دنبال کردن htshowbiz بیشتر