سری کریکت اروپا: بتمن راهی منحصر به فرد برای سرقت 2 حرکت پس از توپ گرفتن دروازه بان پیدا کرد. تماشا کردن

[ad_1]


در سری بازیهای کریکت اروپا ، دو بتمن که برای “پاکسلونا” بازی می کردند ، با پیچیدگی از بازیکنان میدان مخالف ، دو دوش را بدزدند و بازی T10 خود را برابر “کاتالونیا” به تساوی بکشند. برای پیروزی در مسابقه در آخرین تحویل ، 3 بسته طول کشید تا Packelone. با این حال ، ضربه زننده – عدالت علی – به سختی چرخید و از دست داد ، اما برای دویدن دوید. کوریتنیک توپ را جمع کرد و به جای پرتاب کردن ، تصمیم گرفت که فرار کند ، اگر مهاجم عظیم اعظم شکل نگرفت. وقتی دروازه بان در کنار کنده ها ایستاد ، احتمالاً فکر می کرد تیمش پیروزی را ثبت کرده است ، اعظم برای فرار دوم دست خود را به عدالت علی تکان داد. اعظم برابر را ترک نکرد تا اینکه علی نیز رسید و سپس به انتهای آن حرکت تند و سریع انجام داد.

بوق تجاری

وقتی ترفندهای ضربات دروازه بان برخورد کرد ، او توپ را به دیگ که در وسط زمین ایستاده بود غلتاند اما پرتاب خود را به انتهای مهاجم از دست داد و پاکسلونا توانست بازی را به “توپ طلا” برساند.

اجرای ابتکاری خفاشگران را اینجا دنبال کنید:

ببرهای کاتالونیا در این مسابقه بر اساس قانون توپ طلایی که در سری کریکت اروپا استفاده می شود ، پیروز میدان شدند.

بالا رفته

این قانون بیان می کند که اگر بازی با تساوی به پایان برسد ، تیم تعقیب در صورت نیاز به کسب دو یا چند دوش برای پیروزی در بازی ، یک سرویس دریافت می کند.

پاچلونا می توانست تنها یک “توپ طلای” را بدست آورد و به “ببر کاتالونیا” پیروز شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]