سری آ: رونالدو یوونتوس را به مقام دوم – فوتبال دو برابر کرده است

دبل نیمه اول کریستیانو رونالدو باعث شد تا یوونتوس در جدول رده بندی سری A به مقام دوم صعود کند ، کالیاری را در ورزشگاه یوونتوس با نتیجه 2-0 شکست دهد. در بازی های پرتغال ، او در دقیقه 38 در تورین یک گل به ثمر رساند و پنجمین بازی متوالی را پیدا کرد.

چهار دقیقه بعد ، مهاجم 35 ساله با درخشش به تیرک دروازه برخورد کرد تا برتری تیمش را دو برابر کند ، و فقط در چهار شروع به گل فصل در هر فصل رسید.

راگنار كلاوان تصور كرد كه او در نیمه دوم كالیاری را به بازی برگردانده است ، اما ضربه سر او در موقعیت سازش آفساید قرار گرفت.

رونالدو در حالی که یوونتوس می خواست بار دیگر گلزنی کند ، دو بار به یک تامین کننده تبدیل شده است ، اما پایان ضعیف باعث شد میزبان ها نتوانند امتیاز را افزایش دهند.

این پیروزی به تیم شکست ناپذیر آندره پیرلو اجازه داد تا اختلاف بین رهبر “میلان” را به یک امتیاز کاهش دهد ، “میلان” روز یکشنبه در “ناپولی” بازی کرد. کالیاری یازدهم باقی ماند.

پیرلو گفت: “وقتی از یک وقفه بین المللی برمی گردید ، همیشه سخت است ، اما ما از همان دقیقه اول با روحیه مناسب بازگشتیم.”

“ما به خوبی بر بازی تسلط داشتیم ، به یک بازی مانند آن نیاز داشتیم.”

کالیاری با کسب چهار پیروزی از پنج بازی قبلی در همه مسابقات ، اعتماد به نفس زیادی را در مراحل اولیه نشان داده است ، در حالی که یوونتوس ظاهراً متزلزل به نظر می رسد و از هفت بازی گذشته تنها سه برد را قبل از وقفه بین المللی کسب کرده است.

با این حال ، رونالدو پس از بهبودی از COVID-19 و سپس آسیب دیدگی مچ پا ، قبل از اینکه برای بازی در کشورش بازی کند ، هنگام تصدی مسئولیت ، تیزتر از همه اطراف به نظر می رسید.

پایان گل اول او یک علامت تجاری بود ، قبل از زدن ضربه کم به تور دروازه را دو بار قطع کرد ، اما گل دوم حتی بهتر بود ، وقتی توپ پس از انحراف توپ قبل از پرتاب به خانه تنظیم می شد.

روز شنبه ، “آتالانتا” در “اسپایس” به تساوی 0: 0 رسید و “لاتزیو” با نتیجه 2 بر 0 “کروتون” را شکست داد.