ستاره های بابر اعظم وقتی پادشاهان کراچی “تقویم” های لاهور را شکست دادند تا عنوان “PSL” را از آن خود کنند

ستاره های بابر اعظم وقتی پادشاهان کراچی “تقویم” های لاهور را شکست دادند تا عنوان “PSL” را از آن خود کنند


بابر اعظم ، یکی از برترین بازیکنان ضرب و شتم جهان ، نیم قرن فرماندهی را شکست داده و به کراچی کراچی کمک می کند تا اولین قهرمانی خود در سوپرلیگ در پاکستان را بدست آورد و پنج برد در روز سه شنبه کسب کند. اعظم در شصت و چهارمین گل 49 گل خود هفت محدودیت را شکست ، اما این کاپیتان عماد واسم بود که به برتری رسید تا به پادشاهان کمک کند تا در یک هدف متوسط ​​184 شوت ، 18،4 شوت ، تجدید نظر کنند. فینال – یکی از مورد انتظارترین ها در تاریخ کوتاه PSL ، با توجه به رقابت بین دو شهر بزرگ پاکستان – نتوانست به حقیقت بپیوندد زیرا لاهور پس از پیروزی در تساوی و شکست در ارتفاع استادیوم ملی تخت فقط 134-7 موفق شد.

بوق تجاری

با اعظم ، دومین ضرب و شتم جهان در بیست و 20 رنکینگ بین المللی ، از طرف کراچی با وجود از دست دادن سه ویکت از 110-2 به 124-5 به یک تعقیب آسان تبدیل شده است.

پادشاهان یک جام درخشان به علاوه یک کیف پول 500000 دلاری به خانه خواهند برد و لاهور 200،000 دلار دریافت کرده است.

پنجمین دوره لیگ مقدماتی پاکستان 20 در تاریخ 20 فوریه آغاز شد ، اما پس از 30 بازی از 34 مسابقه متوقف شد ، زیرا الکس هیلز ، بازیکن انگلیس ، که برای پادشاهان بازی می کرد ، علائم Covid-19 را گزارش کرد.

وی روز شنبه پشت درهای بسته خوب شد: پادشاهان در مرحله مقدماتی بر مولتان-سلطان ها غلبه کردند و لاهور نیز در دو حذف پیشاور-زالمی و سلاطین را شکست داد تا در فینال جای خود را ثبت کند.

لاهور پس از یک شروع مطمئن در 68 سری در ده شات تهیه شده توسط تمیم اقبال (35) و فهار زمان (27) ، بازکن بنگلادش ، راه خود را از دست داد.

آنها هر دو و محمد حافظ را با هفت بار تحویل از دست دادند و فقط دو بار اضافه کردند و یک شروع خوب را از بین بردند.

بالا رفته

اقبال چهار محدودیت و شش گل از 38 گل به ثمر رساند در حالی که زمان حضور در 24 گل چهار زمان محدود داشت.

سه نفره کارا تمپو ، اومید آصف (2-18) ، وكاس ماكسود (2-18) و ارشد اقبال (2-26) خط و طول انتخابی را گرفتند تا روند دویدن و همچنین گرفتن ویكت را حفظ كنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله

خبر های روز ایران و جهان