ستاره های بابر اعظم وقتی پادشاهان کراچی “تقویم” های لاهور را شکست دادند تا عنوان “PSL” را از آن خود کنند


بابر اعظم ، یکی از برترین بازیکنان ضرب و شتم جهان ، نیم قرن فرماندهی را شکست داده و به کراچی کراچی کمک می کند تا اولین قهرمانی خود در سوپرلیگ در پاکستان را بدست آورد و پنج برد در روز سه شنبه کسب کند. اعظم در شصت و چهارمین گل 49 گل خود هفت محدودیت را شکست ، اما این کاپیتان عماد واسم بود که به برتری رسید تا به پادشاهان کمک کند تا در یک هدف متوسط ​​184 شوت ، 18،4 شوت ، تجدید نظر کنند. فینال – یکی از مورد انتظارترین ها در تاریخ کوتاه PSL ، با توجه به رقابت بین دو شهر بزرگ پاکستان – نتوانست به حقیقت بپیوندد زیرا لاهور پس از پیروزی در تساوی و شکست در ارتفاع استادیوم ملی تخت فقط 134-7 موفق شد.

بوق تجاری

با اعظم ، دومین ضرب و شتم جهان در بیست و 20 رنکینگ بین المللی ، از طرف کراچی با وجود از دست دادن سه ویکت از 110-2 به 124-5 به یک تعقیب آسان تبدیل شده است.

پادشاهان یک جام درخشان به علاوه یک کیف پول 500000 دلاری به خانه خواهند برد و لاهور 200،000 دلار دریافت کرده است.

پنجمین دوره لیگ مقدماتی پاکستان 20 در تاریخ 20 فوریه آغاز شد ، اما پس از 30 بازی از 34 مسابقه متوقف شد ، زیرا الکس هیلز ، بازیکن انگلیس ، که برای پادشاهان بازی می کرد ، علائم Covid-19 را گزارش کرد.

وی روز شنبه پشت درهای بسته خوب شد: پادشاهان در مرحله مقدماتی بر مولتان-سلطان ها غلبه کردند و لاهور نیز در دو حذف پیشاور-زالمی و سلاطین را شکست داد تا در فینال جای خود را ثبت کند.

لاهور پس از یک شروع مطمئن در 68 سری در ده شات تهیه شده توسط تمیم اقبال (35) و فهار زمان (27) ، بازکن بنگلادش ، راه خود را از دست داد.

آنها هر دو و محمد حافظ را با هفت بار تحویل از دست دادند و فقط دو بار اضافه کردند و یک شروع خوب را از بین بردند.

بالا رفته

اقبال چهار محدودیت و شش گل از 38 گل به ثمر رساند در حالی که زمان حضور در 24 گل چهار زمان محدود داشت.

سه نفره کارا تمپو ، اومید آصف (2-18) ، وكاس ماكسود (2-18) و ارشد اقبال (2-26) خط و طول انتخابی را گرفتند تا روند دویدن و همچنین گرفتن ویكت را حفظ كنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله