روحان پریت سینگ عکس های تازه ای را با عروس جدیدش Let Kakar به اشتراک می گذارد ، عشق خود را به او اعلام می کند – موسیقی

خانه / موسیقی / روحان پریت سینگ عکس های تازه ای را با عروس جدیدش Let Kakkar به اشتراک می گذارد و عشق خود را به او اعلام می کند

روحان پریت سینگ تصاویر تازه ای را با خواننده Let Kakar از آخر هفته عروسی خود به اشتراک می گذارد. اینجا را بررسی کنید

موسیقی
به روز شده: 11:56 PM IST در تاریخ 28 اکتبر سال 2020

خواننده Neha Kakar در 24 اکتبر در دهلی با روحانپریت سینگ ازدواج کرد.
خواننده Neha Kakar در 24 اکتبر در دهلی با روحانپریت سینگ ازدواج کرد.

پس از اینکه طرفداران ازدواج او را حدس زدند ، سرانجام خواننده Neha Kakar وارد ازدواج شد و در 24 اکتبر با Rohanpret Singh ازدواج کرد. دومی با عروس جدیدش عکس تازه ای به اشتراک گذاشت و عشق خود را اعلام کرد.

روحان پس از به اشتراک گذاشتن یک دسته عکس نوشت: “Meriye Sardarniye Mainu Pyar Tere Te Aayi Jaawe !!!!” تصویر اصلی مربوط به مراسم جیمالا است ، که در آن Neha Rohanpret را حلقه گل می کند. هر دو لباس سایه ای در سایه هلو و صورتی داشتند. Neha در جواهرات سنگین با دستبندهای قرمز مشاهده شد.

مراسم عروسی Neha و Roanpret شامل مراسم آناند کرج در Gurudwara در دهلی ، یک مراسم شبانه ، یک مراسم وارمالا ، یک مراسم زنگ و یک پذیرایی بعد از آن بود. قبل از جشن های اصلی ، او مراسم mehendi و haldi نیز داشت ، جایی که به ترتیب در یک لهنگا چولی به رنگ سبز تیره و یک ساری زرد تیره دیده می شد.

در بیشتر ماه اکتبر ، Neha همچنان به حدس و گمان درباره عروسی خود با Roanpret ادامه داد. او همچنین با یک آلبوم جدید “Nehu Da Vyah” بیرون آمد و همچنین تصاویر و کلیپ های ویدیویی از آن را به اشتراک گذاشت ، که مضمون آن در عروسی نیز ایجاد شده بود و در نتیجه گیج کننده بود.

تقریباً سه هفته پیش ، گزارش های مختلفی در اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه آنها ازدواج کرده اند و مراسم عروسی در دهلی در 24 اکتبر برگزار می شود.

همچنین بخوانید: ماندیرا بدی می گوید که با هواپیما به خانه دختر تارا رسیده است: “او در تماس های ویدئویی مدام از ما می پرسید که آیا می روید؟

بسیاری هنوز مشکوک بودند ، شایعاتی مبنی بر ازدواج او با بت سرشناس هند ، آددیا نارایان ، که او قاضی بود ، منتشر می شد.

دنبال کردن htshowbiz در توییتر