راوی شستری پیش از سریال ODI در استرالیا “گفتگوی خوبی” با شوبمن گیل دارد

راوی شسترا دارد

در گذشته ، شوبمن گیل نماینده هند در دو ODI بوده است© توییتر


در حال حاضر در استرالیا برای سری های بعدی در هند ، سرمربی راوی شاسترا در توییتر رفت و لحظه ای را با طرفداران خود به اشتراک گذاشت. پیرمرد 58 ساله عکسی با جوان شوبمن گیل منتشر کرد که ظاهراً دومی از مشاوره خوبی برخوردار است. در حال حاضر ، این دو نفره به همراه سایر اعضای تیم هند در سیدنی حضور دارند و حباب بیولوژیکی خود را دارند. Shastri این عکس را به شرح زیر فراخوانی کرد: “هیچ چیز در مورد یک بازی عالی #LoveCricket #AUSvIND – باRealShubmanGill مکالمه خوبی ندارد.”

بوق تجاری

(بسته شده)

توصیه های شاسترا ممکن است به نفع گیل باشد که فقط در دو مورد ODI نماینده تیم هند است. مرد جوان امیدوار است که در این تور اثر خود را بگذارد. جیل برای تیم های هندی ODI و Test برای تور انتخاب شد.

هند در سه تست آزمایشی ODI ، سه T20I و چهار مسابقه با استرالیا روبرو خواهد شد. کاپیتان ویرات کولی پس از دریافت مرخصی والدین توسط BCCI ، پس از اولین آزمایش به خانه بازمی گردد. کهلی و همسرش آنوشکا شارما در ژانویه 2021 در انتظار فرزند اول خود هستند.

گیل به تازگی همراه با Calcutta Knight Riders (KKR) برای حضور در لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) حضور داشت. KKR نتوانست به پلی آف صعود کند.

بالا رفته

این بازیکن 21 ساله بالاترین شرکت کننده KKR در امارات متحده عربی بود و از 14 بازی با 440 اجرا با ضربات 117.96 امتیاز کسب کرد. او همچنین سه نیم قرن تراشیده است. تعداد مرزهای آن شامل 44 چهار و نه شش مورد بود.

هند اولین ODI خود را در 27 نوامبر برابر استرالیا انجام خواهد داد. اولین T20I در 4 دسامبر برگزار می شود و سری تست های چهار مسابقه در 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله