دیگو مارادونا پس از جراحی بیمارستان را ترک می کند


دیگو مارادونا ، اسطوره فوتبال آرژانتین ، بیمارستان را ترک کرد و هشت روز پس از عمل جراحی برای برداشتن لخته خون در مغز ، ستونی از هواداران دنبال شد. مارادونا هنگامی که آمبولانس را از کلینیک اولیواس در بوینس آیرس ترک کرد بلافاصله پس از آنکه دکترش لئوپولد لوک به خبرنگاران گفت که می تواند به خانه خود برود ، با جمعیت روزنامه نگاران و هواداران شعار صحبت نکرد. افسران امنیتی خصوصی پارتیشن ها را برای بازرسی از آمبولانس قبل از عزیمت آن بالا بردند. کاروانی از طرفداران مارادونا پس از روزها منتظر آمدن آمبولانس ، در حالی که عکس هایی از او را در دست داشتند و شعارهای آنها را سر می دادند ، آمبولانس را دنبال کردند.

بوق تجاری

در یک بنر نوشته شده بود “جاودانه متشکرم”.

پیش از این ، لوک عکسی در اینستاگرام منتشر کرد که در آن مردی 60 ساله را با باند روی سرش بغل کرده است.

انتظار می رود مارادونا به توانبخشی در ببرها ، 30 کیلومتری شمال بوینس آیرس ، نزدیک خانه دخترش جیانینا ادامه دهد.

ماتیاس مورلا ، وکیل وی ، اوایل روز چهارشنبه گفت: “دیگو شاید سخت ترین دوران زندگی خود را پشت سر گذاشته باشد” و افزود که این یک “معجزه” بود که یک لخته خون پیدا کرد “که می توانست جان او را بگیرد”.

مورلا گفت: “ما اکنون به وحدت خانواده و محیطی از متخصصان بهداشت احتیاج داریم.” “با پزشکان و خانواده اش ، دیگو همان چیزی است که باید باشد: خوشحال”.

– مشکلات جدی بهداشتی –

سه شنبه گذشته ، کاپیتان سابق آرژانتین ، که قهرمان جام جهانی شد ، تحت عمل جراحی قرار گرفت تا لخته ای را که بین مغز و جمجمه او گیر کرده بود از بین ببرد.

وی هنگام حضور کوتاه در 30 اکتبر برای جشن 60 سالگی در ورزشگاه Gymnasium-and-Esgrim – تیم “نمونه های” آرژانتین که او مربیگری می کند ، احساس بیماری کرد.

راه رفتن برای او دشوار به نظر می رسید و برای تماشای بازی تیمش باقی نمی ماند.

روز دوشنبه بعد ، او به بیمارستانی در لا پلاتا ، جایی که باشگاه واقع شده است ، منتقل شد و از علائم کم خونی و کم آبی رنج می برد.

آزمایش ها لخته خون را نشان داد و پس از آن مارادونا به یک کلینیک تخصصی در پایتخت منتقل شد.

مارادونا به دلیل سو serious مصرف مواد مخدر و الکل در 20 سال گذشته سه بار در بیمارستان بستری شده است – دو مورد ممکن است کشنده باشد.

اکنون مارادونا که از مصرف مواد مخدر محروم است ، هنوز به الکل اعتیاد دارد.

هفته گذشته ، دکتر وی گفت که نماد فوتبال نیاز به درمان طولانی مدت در یک کلینیک با تخصص های دیگر به غیر از درمان فعلی دارد.

دختران مارادونا ، دالما ، یوانینا و ژانا ، روزانه از وی در کلینیک دیدار می کردند.

پسر بزرگ وی ، دیه گو جونیور ، که در ایتالیا زندگی می کند ، پنجشنبه گذشته در شبکه های اجتماعی گزارش داد که آزمایش مثبتی برای Covid-19 داشته و بنابراین نمی تواند به بوینس آیرس سفر کند.

با توجه به سن مارادونا و مشکلات قبلی سلامتی ، وی به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، که آرژانتین را به شدت تحت تأثیر قرار داده است ، در معرض خطر قرار دارد.

بالا رفته

وی طی هشت ماه گذشته چندین بار در سلول انفرادی بوده و اخیراً پس از مشاهده علائم ویروس کرونا توسط یک محافظ مجبور به ماندن در خانه شد ، اگرچه آزمایش بعداً منفی بود.

همراه با پله برزیلی که ماه گذشته 80 ساله شد ، مارادونا به عنوان یکی از بزرگترین فوتبالیست های تمام دوران شناخته می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله