دیگو مارادونا پس از جراحی برای معالجه در بیمارستان باقی خواهد ماند: دکتر


دکتر وی روز پنجشنبه گفت ، دیگو مارادونا ، اسطوره فوتبال آرژانتین مجبور است چند روز دیگر در بیمارستان بماند تا تحت معالجه قرار بگیرد. لئوپولد لوک به خبرنگاران گفت: “ما دیدیم که در مرحله بعد از عمل دیگو قسمت های گیجی دارد.” وی گفت: درمانگرانی که مارادونا را درمان کردند این رفتار را با علائم ترک ارتباط داده اند و درمان لازم “چند روز” طول خواهد کشید. لوک جزئیاتی ارائه نداد ، اما مارادونا سابقه طولانی در سو drug مصرف مواد مخدر و الکل دارد.

بوق تجاری

اگرچه او علناً اظهار داشت كه دیگر از کوكائین استفاده نمی كند ، اما دوستان و گزارش های رسانه ای نشان می دهند كه وی همچنان به الكل اعتیاد دارد.

در یک کنفرانس خبری نزدیک یک کلینیک خصوصی در بوینس آیرس ، جایی که جراحان 80 دقیقه روز سه شنبه را برای از بین بردن لخته گذراندند ، لوک تلاش کرد تا ارزیابی خوش بینانه ای از وضعیت عمومی 60 ساله ارائه دهد.

“دیگو خوب کار می کند. CT خوب نتیجه گرفت. ما حتی رقصیدیم. بله ، ما رقصیدیم!” دکتر گفت.

دکتر گفت مارادونا با تشخیص “موافق” است و در کلینیک باقی خواهد ماند.

اوایل روز پنجشنبه ، وی اظهار داشت پزشکان از وضعیت بازیکن سابق خوشحال هستند: “او می تواند راه برود ، با من صحبت کند … خیلی زود است ، اما بهبودی عالی است.”

برنده جام جهانی مارادونا روز دوشنبه به بیمارستانی در لا پلاتا منتقل شد ، جایی که او مربی تیم ژیمناستیک و ازگریم است و در آنجا یک سری آزمایشات را انجام داد.

در طی اسکن یک لخته خون پیدا شد و او روز سه شنبه به یک کلینیک در منطقه شمالی پایتخت منتقل شد.

هواداران به کلینیک هجوم می آورند و بنرهایی را نشان می دهند که ستاره را در حال حرکت و پیام های پشتیبانی از نماد بیمار را نشان می دهد.

همراه با پله برزیلی ، که ماه گذشته 80 ساله شد ، مارادونا به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تمام دوران شناخته می شود.

“افسردگی”

مارادونا که روز جمعه 60 ساله شد ، قبلاً از سلامتی رنج می برد. وی دچار دو حمله قلبی شد و همچنین به هپاتیت مبتلا شد و تحت عمل جراحی بای پس معده قرار گرفت.

قبل از بیماری مارادونا وی افسرده بود ، وکیل وی ماتیاس مورلا روز چهارشنبه گفت.

نماد معروف معروف و سریع که قادر به راه رفتن بود ، توانست جمعه نیم ساعت روز را در محل تمرین تیمش جشن بگیرد.

مورلا گفت: “او رفتار عجیبی داشت. او بسیار افسرده بود و درباره اقوام مرده ای که دلش برای او تنگ شده بود صحبت کرد.”

بالا رفته

وی با بیان اینکه مارادونا “بسیار نگران” این عمل بود و لوک را تمجید کرد ، افزود که “اگر او لخته خون پیدا نمی کرد ، سرنوشت مارادونا فرق می کرد.”

روز سه شنبه ، لوک اصرار داشت که این روش “عملی طبیعی” است.

مباحث ذکر شده در این مقاله