“دوومیدانی” پس از پیروزی برابر “بارسا” ، فوتبالیست مادریدی ، موقعیت pole را بدست آورد

اتلتیکو مادرید روز شنبه با غلبه بر بارسلونا و عقب ماندن رئال مادرید ، وضعیت خود را به عنوان اولین رهبر در رقابت های قهرمانی اسپانیا تقویت کرد.

اتلتیک با مربیگری دیگو سیمئونه می دانست “شکست” بارسلونا در لیگ قهرمانان و جام روسیه چگونه است ، اما 20 بار متوالی پیروزی مقابل تیم لیونل مسی در لیگ داخلی محروم شد.

اولین پیروزی برابر “بارسلونا” در این رقابت ها از سال 2010 به وی اجازه داد تا با رهبر لیگ “رئال سوسیداد” با امتیاز پیروز شود قبل از اینکه روز یکشنبه باشگاه “کشور باسک” از کادیز دیدار کند.

“بارسلونا” رونالدو کومان با 9 امتیاز عقب ماندن در رده دهم قرار گرفت. بعد از بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ماه آگوست ، هر دو اتلتیک و بارسلونا این بازی را در اواخر فصل دارند.

“درست است ، ما سالها آنها را شکست ندادیم ، گرچه نزدیک بودیم. سیمئونه گفت: “این پاداش برای کار بر روی این پیروزی است.”

وی گفت: “ما همیشه در هر دو زمان خوب و بد از یک فلسفه پیروی می کنیم: تمرکز ما روی مسابقه بعدی است.”

این پیروزی که مدتها انتظار می رفت پس از آن رقم خورد که مادریدی ها که از آسیب دیدگی و عفونت ویروس کرونا خسته شده بودند برای دومین بار متوالی امتیازات خود را با تساوی یک بر یک در “ویارئال” کاهش دادند.

PIKE ترام شده است

علاوه بر مشکلات آسیب دیدگی در بارسلونا ، جرارد پیکه ، رئیس دفاع ، در اوایل نیمه دوم هنگامی که آنخل کورئا به پای او افتاد و او را مجبور به خم شدن کرد ، چیزی را که باشگاهش آن را دررفتگی زانو راست نامید ، متحمل شد.

پیکه بلافاصله درخواست کمک کرد. او با احتیاط به تنهایی رفت ، اما به نظر می رسید که گریه می کند.

در آخرین دقایق ، “بارسلونا” به سرژ روبرتو نیز باخت و از ناحیه ران آسیب دید.

بارسلونا هفته گذشته نیاز به آنسو فاتی نداشت و او هفته گذشته به زانوی چپ خود نیاز به عمل داشت.

کلاس CARRASCUS

به نظر می رسد دو نکته مهم جانیکو کاراسکا عامل اصلی شکستن یک دهه ناامیدی اتلتیکو در برابر بارسا باشد.

با عبور از فاصله نزدیک Saul Siges و Marcos Llorente ، بازی در Wanda Metropolita به نفع میزبان متمایل شد که Correa روی پاس ضعیف پیکه ضربه زد و توپ را به جلو مشت کرد تا Carasco از جناح چپ مشت کند. Marc-Andre ter Stegen به ضد حمله حمله کرد ، اما Karaska با یک فشار ماهرانه توپ را از بین پاهای دروازه بان هل داد. لمس بعدی او توپ را از خارج از محوطه جریمه به داخل محوطه جریمه فرستاد.

کمان گفت: “این ناراحت کننده است که ما چگونه گل را از دست دادیم.” “یک تیم عالی نمی تواند در دقیقه 47 و با توپ چنین گلی را از دست بدهد.”

لیونل مسی سعی کرد تیم خود را با پاسکاری برای کلمنت لنگلت و آنتوان گریزمان متحد کند ، که Jan Ablak سر او را به راحتی نجات داد.

در غیر این صورت ، Athletics یک بازی مورد علاقه را انجام داد: حمله حریف را سرکوب کرد و به ساعت اجازه داد که بقیه کارها را انجام دهد.

کومان گفت: “لیگ هنوز طولانی است و بازی های زیادی باقی مانده است ، اما این شکست ما را مجبور به جمع آوری پیروزی های زیادی می کند.”

جریمه کارتونی

بدون هدایت سرخیو راموس و لمس گل کریم بنزما ، “مادرید” زین الدین زیدان باید یک امتیاز را در “ال استادیو د لا سرامیکا” حفظ کند.

مادرید امیدوارانه شروع کرد وقتی مهاجمی که ماریانو دیاز به ندرت از او استفاده می کرد ، در نتیجه پاس سه دقیقه پس از شروع دنی کارواخال ، با موفقیت به سر او ضربه زد.

مادرید بقیه نیمه اول را کنترل کرد ، اما ویارئال از اونای امری پس از راه اندازی مجدد بازی بهتر شد.

گل تساوی زمانی اتفاق افتاد که کورتوا در تلاش برای به چالش کشیدن توپ ، ساموئل چوکوئز را از پای خود درآورد. جرارد مورنو برای دریافت پنالتی در دقیقه 76 پا به میدان گذاشت.

امری گفت: “یک تساوی با مدافع عنوان قهرمانی ممکن است شما را خوشحال کند ، اما نحوه بازی ما این احساس را به من دست داد که بازی برای بردن ماست.”

“ویارئال” در یک نقطه از سرعت در مکان سوم قرار دارد.

راموس ، بنزما و فدریکو والورده به دلیل مصدومیت در مادرید غایب بودند. کاظمیرا ، ادر میلیتائو و لوکا جوویچ پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا در دسترس نبودند. اما او هنوز یازده ابتدایی داشت ، از جمله ادن هازارد ، لوکا مودریچ و تونی کروس ، و زیدان از فرانسیسکو ایسکا آلارکون و مارکو آسنسیو به عنوان جانشین استفاده کرد.

مادرید که قبل از تعطیلات هفته گذشته بین المللی مقابل والنسیا 4-1 شکست خورد ، با یک بازی در رده چهارم باقی ماند.

شش هدف در سویل

دو گل دیرهنگام “سویا” را با نتیجه 4 بر 2 برابر “سلتا” به پیروزی رساند تا اولین مربیگری ادوارد کوده را تضعیف کند.

فوتبال جذاب نیمه اول با نتیجه 2 بر 2 خاتمه یافت. ژول کونده و یوسف ان نسیری در “سویا” یک گل به ثمر رساندند و آسپاس و “مانوئل” نالیتا “آگودا از” سلتا “از چند دروازه بان نامرتب توماس واکلیک برای زدن دو گل استفاده کردند. .

وکلیک قبل از پیروزی “سویا” سان مینا را از فاصله نزدیک انکار کرد.

شوت از راه دور سرخیو اسکودر به مدافع برخورد کرد و در دقیقه 85 روبن بلانکو دروازه بان سلتا را به بیرون پرتاب کرد. منیر الحدادی گل چهارم را پس از ضربه او به مدافع زد تا بلانکو را گول بزند.

همچنین الچه برابر لوانته به تساوی یک بر یک رسید.