دومین دوره مسابقات مقدماتی لیگ برتر: شرعیات آیر از حضور در پایتخت های دهلی پس از فصل کوه های آمریکا ، وارد اولین فینال IPL می شود


کریستین “پایتخت های دهلی” (منطقه کلمبیا) شراس آیر پس از هدایت تیم به اولین فینال لیگ برتر هند (IPL) ابراز خوشحالی کرد. تیم DC DC SunRisers Hyderabad (SRH) را برای 17 مکان شکست داد تا جایگاه خود را در فینال IPL 2020 بدست آورد ، جایی که آنها به عنوان مدافع عنوان قهرمانی هندوستان بمبئی (MI) به میدان می روند. آیر صعود به فینال تاریخی را بهترین احساس در این فصل خواند که به گفته وی غلتکی است. در مرحله بعدی ، بازیکن 25 ساله روحیه تیمی خود را تحسین کرد و گفت بازیکنان علی رغم “فراز و نشیب های زیاد” به عنوان یک خانواده در کنار هم قرار گرفتند.

بوق تجاری

شرایاس آیر در یک کنفرانس پس از مسابقه هنگامی که از او خواست احساسات خود را پس از پیروزی بیان کند ، گفت: “این بهترین احساس در تمام دوران است. این یک غلتک غلتکی بود. بسیاری از فراز و نشیب ها. ما مانند یک خانواده کنار هم ماندیم.”

آیر به دلیل شوخی در مورد نقش های دوگانه چگونگی کاپیتانی و همچنین ضرب و شتم ، کادر مربیگری و همچنین مالکان را به دلیل حمایت فراوان به آنها تبریک گفت.

وی افزود: “مسئولیت زیادی به عهده کاپیتان است و علاوه بر این شما باید به عنوان یک ضرب آهنگ ساز قوام خود را حفظ کنید. اما احساس می کنم از مربیان و صاحبانم پشتیبانی زیادی می کنم. من واقعاً خوش شانس بودم که چنین تیم فوق العاده ای داشتم.”

کاپیتان DC پس از پیروزی در تساوی دائماً در حال بحث در مورد استراتژی تیم بود و تصمیم به شکست گرفت و مذاکراتی توسط بولرهای با کیفیتی مانند رشید خان انجام شد.

آیر گفت: “ما 10 و بیشتر می رفتیم ، اما رشید می توانست کشنده باشد ، بنابراین تصمیم گرفتیم که نقش او را بازی کنیم.”

آیر در مورد تصمیم برای شروع با مارکوس استوئنیس گفت: “ما همکاری ابتدایی خود را از دست دادیم و به این پرتاب موشک نیاز داشتیم. ما فکر کردیم اگر استوینیس حداکثر زایمان را انجام دهد ، می تواند ما را تحت فشار قرار دهد.”

بالا رفته

ماركوس استوئینیس پس از دویدن ضعیف برای Prithvi Shaw در بالای دستور ، برای باز كردن دوره ها همراه با Shihar Davan اعزام شد. Stoinis شروع سریع ، شکستن 38 اجرا از 27 تحویل. کاموای استرالیایی به همراه نیم قرن از داوان به ایجاد یک پلت فرم مستحکم DC کمک کرد ، که Shimron Hetmeier از آن نهایت استفاده را کرد و طرف را به 189 افزایش داد.

Kagiso Rabada و Stoinis حضور خود را در مرحله دوم احساس کردند ، به ترتیب چهار و سه ویکت را ذکر کردند ، زیرا SRH با وجود یک مبارزه نیم قرن با کین ویلیامسون به 172 محدود شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله