درباره Virat Kohli، Sourav Ganguly’s No Handshake Saga، Shane Watson’s Fire in the Belly تریلر

ویرات کوهلی با بازیکنان پایتخت دهلی دست می دهد© BCCI/Sportzpics

رویارویی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین دهلی کپیتالز و رویال چلنجرز بنگلور، آتش بازی بین بازیکنان در زمین را محدود نکرد. همانطور که مسابقه با پیروزی برای فرانچایز Bengaluru به پایان رسید، حماسه “بدون دست دادن” بین Virat Kohli، مستحکم RCB و Sourav Ganguly، مدیر کریکت DC، آشکار شد. یک سری تصاویر از مسابقه ظاهر شد که در آن دو به نظر می رسید که یکدیگر را نادیده می گیرند. حالا دستیار سرمربی دهلی پایتخت نظر خود را در این مورد اعلام کرده است.

در حالی که واتسون مستقیماً در مورد آنچه بین گانگولی و کوهلی رخ داد اظهار نظر نکرد، او اعتراف کرد که “آتش در شکم” خفاش‌گر RCB رخ داده است.

این می تواند یک شایعه باشد، اما من مطمئن نیستم. بنابراین، این چیزی نیست که من بخواهم در آن مشارکت داشته باشم.

“اما آتش خاصی در شکم ویرات وجود داشت، مطمئناً. برای یک دیدگاه مخالف، این آخرین چیزی است که شما نیاز دارید. ویرات وقتی اینطوری باشه اونوقته که در بهترین حالته. واتسون گفت: “من کاملاً مطمئن نیستم.”

حماسه کوهلی-گانگولی از زمانی که اولی از سمت کاپیتان تیم هند در هر سه فرمت بازی کنار رفت، حل نشده باقی مانده است. به زودی پس از اینکه کوهلی جایگزین روهیت شارما به عنوان کاپیتان هند در تمام فرمت ها شد، گانگولی همچنین جای خود را برای راجر بینی به عنوان رئیس هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) باز کرد.

گانگولی و کوهلی هر دو دیدگاه‌های متفاوتی در مورد چگونگی شکل‌گیری داستان جدایی دومی به عنوان کاپیتان تیم هند داشتند. در مورد مسئله «بدون دست دادن» پس از بازی DC vs RCB، هیچ یک از این دو هنوز هیچ روشنی در مورد این موضوع روشن نکرده اند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله