داستین جانسون شماره 1 جهان 54 برند را با نام تجاری مطابقت داده تا رهبری استادان را به دست آورد


داستین جانسون که وارد رتبه های برتر شد ، روز شنبه مسترها را رهگیری کرد و با رکورد 54 سوراخ در آگوستا ملی برای بدست آوردن رهبر چهار زمانه در جستجوی دومین عنوان بزرگ مطابقت داشت. در آگوست ناسیونال از رشته نخبگان جدا شد ، 36 ساله آمریکایی ، که فقط یک ساعت رانندگی از مسیر دور شد ، 7 نفر زیر 65 سال افت کرد و پس از سه دور 16 سال شد و زیر 16 سال شد. “من در همه کارهایی که دارم بسیار مطمئن هستم.” جانسون “فردا مجبور می شوم بیرون بروم و همان کار را می کنم.

بوق تجاری

“من بازیکنان بسیار خوبی در اطراف دارم. اگر بخواهم این کت سبز را بپوشم ، باید دور خوبی را پشت سر بگذارم.”

در چهار حفره اول جانسون چهار بار به سبک اصلی زندگی حرفه ای رفت ، یک عقاب با شکاف 5 ثانیه ساخت ، در سومین چرخش شش پا برای مرغدار چرخید و در چهارم پرنده بلند را انداخت.

وی پرندگان را به شماره چهار در شماره چهار ، پار-5 در سیزدهم و پار-5 در پانزدهم اضافه کرد تا با علامت 54 سوراخ تعیین شده در سال 2015 توسط جوردن اسپایت مطابقت داشته باشد.

جانسون گفت: “خواندن این سبزه ها بسیار دشوار است.” “شما لکه های زیادی پیدا می کنید که خیلی خراب می شوند. ما آنها را خیلی خوب می خوانیم. قطعاً از گذراندن سه دور خوشحال هستیم.”

جانسون اولین بازیکنی است که پس از دور 65 در دو مستر با دو گل 65 و بهتر شلیک می کند.

– تعقیب و گریز چهار طرفه –

Im Son Jae 22 ساله کره جنوبی ، که می تواند اولین برنده مسترز از سال 1979 باشد ، با یک مرغ پرنده بسته شد تا 68 شلیک کند و در سال 204 با مکزیکی آبراهام آنسر ، دیگر تازه وارد آگوستا ، و کامرون اسمیت استرالیایی ، مقام دوم را به دست آورد.

من از طریق مترجم به او گفت: “من اولین دور تمرینی خود را روز دوشنبه انجام دادم. بلافاصله احساس کردم که این دوره برای بازی من مناسب است و فکر کردم که کار خوبی انجام خواهم داد.”

“من واقعاً احساس می کنم که می خواهم آرام بمانم. سه روز گذشته مهارت من بسیار خوب بوده است و قصد دارم به کارهایی که می کردم ادامه دهم.”

آنها فقط پس از یانگ یونگ یون کره جنوبی در مسابقات PGA 2009 می توانند به دومین آسیایی تبدیل شوند که موفق به کسب مدال مهم می شود.

جانسون ، قهرمان اوپن 2016 ایالات متحده ، در تلاش است تا پس از تایگر وودز در سال 2002 به اولین بازیکن گلف برنده مسابقات مستر تبدیل شود.

وودز ، مدافع عنوان قهرمانی ، که چهار شوت از راه دور شروع کرد ، با کمردرد 72 شلیک کرد و 211 شد ، و به ماکت های 5 و 8 و 4 یازدهم با پرندگان در 12 و 3 پاسخ داد. -5 15 متر

وودز گفت: “روزهای طولانی مانند این ، من کمی بیمار خواهم شد.” “من می توانم تمام روز راه بروم. سخت ترین قسمت خم شدن و پیچاندن است.”

وودز ، یک 15 بار برنده برتر که ماه آینده 45 ساله می شود ، برای کسب ششمین کاپشن سبز و 83 پیروزی حرفه ای خود در تور PGA تلاش می کند تا رکورد مشترک با سام سند را بشکند.

– مکیلروی ناپدید می شود –

در یک زمان ، 9 بازیکن گلف با خشک شدن و زنده شدن سبزه های موج دار معروف آگوستا ملی پیش افتادند.

اسمیت که با عقاب و سه پرنده بسته شد تا سهمی از سرب را در 36 حفره بدست آورد ، پرندگان 13 ، 14 و 15 را به دنیا آورد تا دومین بار را با امام و انسر ، که پرندگان 15 و 16 دیرهنگام به دنیا آورد ، تقسیم کند.

دیلن فریتلی از آفریقای جنوبی که 100 ام شد ، 67 پرنده را در هر چهار سوراخ از 5 سوراخ شلیک کرد و در 205 پنجم شد.

وی گفت: “فرود تفاوت زیادی است.” “من آنجا ، در فضای سبز ، بسیار راحت هستم.”

سکته دیگر جاستین توماس آمریکایی بود که سوم شد و او پس از بسته شدن در 71 سالگی اقامت گزید.

جان رام در رده دوم از هفتم 207 با سباستین مونوز کلمبیایی و پاتریک رید برنده مسترز 2018 هفتم شد.

رام اسپانیایی در مرحله هشتم دو بار تصادف کرد و با پرندگان 14 و 15 تجمع کرد ، اما با یک بسته شدن تلو تلو خورد.

روری مک یلروی در رده پنجم ، که برای تکمیل حرفه خود در گرند اسلم فقط به یک کت سبز احتیاج دارد ، 67 ساله شلیک کرد تا 208 شود ، اما امید زیادی برای کشیدن کت سبز ندارد.

بالا رفته

مک آیلروی گفت: “من که اینجا واقع بین هستم ، باید فردا بیرون بروم و یک عکس خوب بگیرم و ببینم که کجا مرا قرار می دهد.” “اما من فعلاً فکری در مورد پیروزی در این تورنمنت گلف ندارم.”

بریسون دشانبو ، برنده مسابقه آزاد ایالات متحده ، که بسیاری می ترسیدند با بازی قدرت رانندگی خود آگوستا ملی را شکست دهند ، روز جمعه پس از احساس سرگیجه در Covid-19 باخت. او روز شنبه 69 را شلیک کرد تا در 213 بایستد.

مباحث ذکر شده در این مقاله