خوشحالم که هندی ها سفر من را می بینند: اینیستا فوتبال است

اولین برنامه پخش جریانی واقعی زندگی هند با ارائه یک فیلم مستند جدید در مورد زندگی افسانه فوتبال آندرس اینیستا به نام Andres Iniesta – The Un انتظامی قهرمان ، از پیشنهادات جذاب ورزشی خود بهره می برد. این فیلم 85 دقیقه ای اولین مستند مربوط به این بازیکن است که نمای نزدیک یکی از محبوب ترین بازیکنان داخل و خارج از زمین و همچنین فیلم های منتشر نشده و بررسی های قابل توجه هم تیمی ها ، خانواده و مسئولان را ارائه می دهد.

این مستند درباره زندگی و زندگی باورنکردنی اینیستا است ، که ابتدای سفر او در آکادمی جوانان بارسلونا ، لاماسیا ، تا پرواز شهاب سنگش را پوشش می دهد ، برای بارسلونا و اسپانیا بازی می کند ، جایی که مهارت های او در زمین باعث پیروزی در سال 2010 شد. جام جهانی و ورود آن به ویسل کوبه ژاپن. این فیلم به همراه شهادت مستقیماً از اینیستا ، ادای احترام به فوتبالیست های مشهور جهان مانند لیونل مسی ، نیمار ، لوئیس سوارز ، مدیر پپ گواردیولا و خاویر هرناندز را نیز به عهده دارد.

این مستند همچنین بینندگان را به سفری بسیار احساسی می برد ، جایی که اینیستا خاطرات سخت افسردگی خود را قبل از جام جهانی 2010 به خاطر مصدومیت و مرگ دوستش دنی جارکه ، کاپیتان 26 ساله و مدافع اسپانیول به خاطر می آورد.

اینیستا اظهار داشت: “من خوشحالم که می دانم از طریق این مستند هواداران هندی من سفر من در دنیای فوتبال را می بینند. این داستانی در مورد زندگی من و همه چیزهایی است که زندگی کرده ام. ” وی همچنین افزود: “امیدوارم مردم پس از تماشای سفر من الهام بگیرند. این عشق و حمایت مداوم آنها بود که نقش بسزایی در این واقعیت داشت که من در سخت ترین دوران بازیگری خود دست و پنجه نرم کردم. “

اینیستا که یک افسانه از این بازی است و به عنوان گسترده ای از بهترین نسل خود شناخته می شود ، از طریق لاماسیا ، آکادمی جوانان بارسلونا عبور کرد و پس از مدتها همکاری در سن 22 سالگی به باشگاه Vissel Kobe ژاپن در سال 2018 نقل مکان کرد که در آن نقش مهمی در کمک به باشگاه داشت جام امپراطور اوایل امسال.

(“آندرس اینیستا – قهرمان غیر منتظره” اکنون از دیسکاوری پلاس پخش می شود)