حراج های لیگ برتر هند 2021 در ذهن شماست ، ممکن است BCCI Mushtaq Ali T20 را پیش از جایزه تندیس Ranji داشته باشد

حراج های لیگ برتر هند 2021 در ذهن شماست ، ممکن است BCCI Mushtaq Ali T20 را پیش از جایزه تندیس Ranji داشته باشد

فصل داخلی کوتاهتر در هند ممکن است مسابقات سید مشتاق علی T20 را قبل از جام رنجی ببیند.© خبرگزاری فرانسه


به احتمال زیاد BCCI در اوایل ژانویه میزبان مسابقات قهرمانی کشور T20 برای جام سید مشتاق علی برای آغاز فصل داخلی باشد که با استفاده از COVID-19 با اشاره به حراج های IPL 2021 کوتاه می شود. جایی که چندین مکان و هتل پنج ستاره برای ایجاد محیطی با حباب های بیولوژیکی برای حداقل سه تیم وجود دارد. سخنگوی دولت گفت: “بله ، حراجهای IPL امسال حداقل برای دو یا سه تیم با استعداد اندک هند مهم خواهد بود. برای استعدادهای درخشان IPL آنها یک ضرورت مطلق خواهد بود. بنابراین منطقی است که Mushtak Ali قبل از جایزه Ranji برگزار شود.” واحدها به شرط ناشناس بودن به PTI گزارش شدند.

بوق تجاری

این مقام آگاه اعلام کرد که BCCI در حال بررسی آن واحدهای دولتی است که حداقل دارای سه سایت هستند که در فاصله مناسب با امکانات پنج ستاره قرار دارند. “حداقل 10 واحد دولتی وجود دارد که باید با آنها تماس گرفته شود و از آنها س askedال شود که آیا می توانند از نظر زیست شناختی محیطی ایمن ایجاد کنند. BCP معتقد است که اگر از هر 10 واحد 6 پاسخ مثبت بدهد ، می توان مشتک علی را در مدت دو هفته تکمیل کرد و جایزه رنجی می تواند برای شروع ، “او گفت.

مانند انجمن کریکت بنگال (CAB) با داشتن سه مکان – Eden Gardens ، JU (دریاچه نمک) و کالیانی – یکی از میزبانان بالقوه مسابقات قهرمانی کشور T20 است.

بسیاری معتقدند که لیگ مقدماتی T20 CAB شامل شش باشگاه ، شاخصی برای یک واحد دولتی خواهد بود تا آزمایش کند که آیا آنها قادر به ایجاد یک حباب بیولوژیکی هستند.

“ACE دو هتل را بازسازی کرده است – Novotel و Hyatt تا شش تیم را در یک محیط بیولوژیکی امن نگه دارد. با این حال ، Hyatt گفت که تهیه کارکنان هتل منحصر به فرد (سرویس اتاق و نظافت) برای حباب های بیولوژیکی برای آنها دشوار است.

بالا رفته

یک کارمند ارشد CAB به PTI گفت: “بنابراین ، CAB 80 اتاق را برای 6 تیم و دو طبقه کامل رزرو کرد تا یک بیوبل ایجاد کند.”

اگر حباب زیستی در مسابقات باشگاهی با موفقیت کار کند ، CAB می تواند حداقل یک گروه از مسابقات مشتک علی را در کلکته و کالیان برگزار کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله