تیم کریکت West Indies آزمایش دوم ویروس کرونا را در نیوزیلند انجام داد

هند غربی آزمایش دوم ویروس کرونا را در نیوزیلند پاک کرده است

گروه تور وست هند امروز جمعه وارد نیوزیلند شد© توییتر


کریکت نیوزلند (NZC) روز جمعه گفت که تمام اعضای گروه غرب هند هند برای آزمایش دوم از سه آزمایش ویروس کرونا آزمایش منفی داشتند. پس از این آزمایش ، که در 2 نوامبر (روز 6) انجام شد ، تور West Indies یک آزمایش دیگر روی COVID-19 – در روز دوازدهم انجام می دهد و در صورت پاک شدن ، انزوای کنترل شده را طی دو روز ترک کنید. “همه اعضای تورwindiescricket نتایج منفی دومین آزمایش سه آزمایش COVID-19 را که در روز 6 انجام شده است ، برگرداندند. همه اعضای تور در روز 12 دوباره آزمایش می شوند و در صورت روشن شدن ، انزوای مدیریت شده را طی دو روز ترک می کنند #NZvWI “، – توییت های کریکت نیوزیلند

بوق تجاری

گروه تور وست هند پس از 54 ساعت سفر از دریای کارائیب ، جمعه 30 اکتبر وارد نیوزیلند شد. با این حال ، شش نفر از اعضای T20I ، از جمله کاپیتان کی روش پولارد ، پس از انعقاد IPL در 10 نوامبر ، امارات را ترک می کنند.

آخرین باری که وندی در T20Is بازی کرد مارس سال جاری برابر سریلانکا بود. در سریال مقابل کیوی ، هند غربی بدون خدمات دواین براوو و آندره راسل باقی خواهد ماند.

در طول تور پیشنهادی نیوزیلند از 27 نوامبر تا 15 دسامبر در هند غربی برنامه ریزی شده است که دو آزمایش و سه آزمایش T20I انجام شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله