تیم پین در مورد نگرش استرالیا نسبت به عشق و نفرت نسبت به ویرا کوهلی توضیح می دهد


تیم پین اسکیپ تست استرالیایی ویراته کوهلی را به عنوان چهره ای دو قطبی توصیف کرد و گفت: کریکت استرالیایی دوست دارد از ناخدای هندی متنفر باشد ، اما آنها همچنین دوست دارند خفاش او را تماشا کنند. هند و استرالیا قصد دارند در سه ODI ، سه T20I و چهار آزمایش با یکدیگر روبرو شوند. کوهلی فقط در یک تست مقابل استرالیا بازی خواهد کرد و پس از دریافت مرخصی پدری از هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) به خانه می رود. “این با ویرات خنده دار است – ما دوست داریم از او متنفر باشیم ، اما همچنین دوست داریم که او را مانند طرفداران کریکت مبارزه کنیم. او قطعاً در این سناریو قطب می شود. ما دوست داریم که او را ضرب و شتم ببینیم ، اما دوست نداریم او را نمره دهیم. طبق ESPNCricinfo ، پین به ABC News گفت.

بوق تجاری

کهل و پین در طی یک تور استرالیا در سالهای 19-2018 ، درگیر چند مبادله مبادله ای در زمین بودند. در طول آزمون دوم در پرت ، کول و پین بارها و بارها یکدیگر را پشت سر گذاشتند ، مخصوصاً وقتی پین استرالیا را شکست داد.

“استرالیا و هند ، رقابت شدیدی است ، و او به وضوح یک فرد رقابتی است ، و من نیز همینطور. بله ، بله ، چند مورد وجود داشته است که ما کلماتی داشته ایم ، اما این به دلیل کاپیتانی او نبود و من کاپیتان بودم. پین گفت: “کسی بوده است. اغلب اوقات ، بهترین بازیکن کسی است که تیم شما کمی افزایش یابد ، وقتی بهترین بازیکنان دنیا از جای خود خارج شوند ، شدت آن بیشتر می شود.”

طی سری 19-19 2018 ، هند موفق شد اولین پیروزی خود را در یک سری آزمایشات در خاک استرالیا به ثبت برساند. تیم تحت هدایت کهلی سرانجام 2-1 این سری را برد و اکنون آنها برای حفظ جام مرز هاوایی تلاش خواهند کرد.

“من منتظر همه چیز هستم ، صادقانه بگویم ، این یک سری بزرگ است. آنها آخرین بار ما را شکست دادند ، واضح است که با یک تیم دیگر. من فکر می کنم هر زمان که شما خود را در برابر بهترین ها محک بزنید ، انتظار دارید هر دو بازیکن و به عنوان یک تیم ، و ما قطعاً چنین هستیم. “

بالا رفته

اولین تست هند و استرالیا از 17 دسامبر در آدلاید اول آغاز می شود و این مسابقه یک مسابقه شبانه روزی است.

این سری چهار مسابقه بخشی از مسابقات قهرمانی آزمون جهانی (WTC) خواهد بود. هند و استرالیا در رده های اول جدول رده بندی WTC قرار دارند.

مباحث ذکر شده در این مقاله