بوندس لیگا: بایرن مونیخ برای دیدار رفت از بروسیا دورتموند دیدار خواهد کرد. رابرت لواندوفسکی و ارلینگ براوت هالند به سراغ یکدیگر می روند


هنگامی که تیم بایرن مونیخ به لیگ دسته دوم بروسیا دورتموند سفر می کند ، رابرت لواندوفسکی ، مهاجم برتر بوندس لیگا با ارلینگ براوت اولاند درگیر می شود. بهترین باشگاه های آلمان 15 امتیاز و بایرن نیز بهترین تفاضل گل را دارند. قهرمانان اروپا در هر سه دیدار گذشته این باشگاه پیروز شده اند ، اما دورتموند در سه بازی خانگی گذشته خود مقابل بایرن در دو پیروزی به پیروزی رسیده است. کاپیتان سابق دورتموند ، سباستین کل گفت: “بایرن مورد احترام خواهد بود.”

بوق تجاری

لواندوفسکی 32 ساله در پنج بازی 5 گل برای بایرن به ثمر رساند و هلند دورتموند که دو بار گلزنی کرد ، 5 بار گلزنی کرد.

در آستانه درگیری در بالای جدول آخر هفته گذشته بایرن و دورتموند به ستاره های مهاجم خود استراحت دادند.

این زوج در اواسط هفته خارج از لیگ قهرمانان اروپا با به ثمر رساندن هر دو گل برای باشگاه های مربوطه گرم شدند.

لواندوفسکی 32 ساله در شکست 6-2 سالزبورگ یک پنالتی را تبدیل به ضربه پنالتی کرد و ضربه سر عالی را به آن اضافه کرد.

برای ادامه این روند ، هالند 20 ساله همچنین در پیروزی 3-0 دورتموند در بروژ موفق به زدن دو گل شد و به اولین بازیکنی تبدیل شد که در 11 بازی نخست خود در لیگ قهرمانان 14 گل به ثمر رسانده است.

“بایرن” مجبور شد در زمین با حواس پرتی ناشی از جنجال داوید آلابا روبرو شود.

مدافع پس از اینکه بایرن پیشنهاد تمدید قرارداد را که طبق گزارشات آلاب در هر فصل به 20 میلیون یورو (23.6 میلیون دلار) می رسد ، پس گرفت ، “آسیب دیده و ناامید شد”.

قرارداد او در ژوئن آینده به پایان می رسد و سرمربی هانی فلیک گفت که او فقط “آرامش خاطر در تیم قبل از بازی با دورتموند” را می خواهد.

س bigال اصلی این است که آیا دورتموند می تواند بایرن را در اختیار داشته باشد که در این فصل فقط 12 بازی 44 گل به ثمر رسانده است.

دورتموند پس از کنار گذاشتن خط دفاعی در سه نفر ، به چهار بازیکن عقب برگشته است ، زیرا در چهار بازی گذشته هیچ گلی از دست نداده است.

با این حال ، “بایرن” آزمون دفاعی دورتموند بسیار بزرگتر از “شالکه” ، “زنیت” از سن پترزبورگ ، “بیله فلد” و “بروژ” خواهد بود.

مانوئل اوکانی ، مدافع دورتموند ، گفت: “ما در سیستم جدید بسیار احساس راحتی می کنیم.”

“ما می دانیم که در خانه بایرن می توانیم پیروز شویم. ما چندین بار ثابت کرده ایم.”

هاکسف ویتسل در پیروزی در “بروژ” مدافعان را به همراه آکانیا تحت تأثیر قرار داد.

اگر ماتس هملز پس از کشیدگی ران نتواند بهبود یابد ، ویتسل می تواند در مرکز مدافع با بایرن مبارزه کند.

بالا رفته

قبل از آنکه وزنه های سنگین بوندسلیگا آن را در دورتموند بنوشند ، مقام سوم بلاروس لایپزیگ را فرایبورگ به خود اختصاص داده است که در پنج بازی گذشته هیچ بردی نداشته است.

لایپزیگ می خواهد در میانه هفته مقابل پاری سن ژرمن به قهرمانی در لیگ قهرمانان برسد ، زمانی که شاخه فرانسوی باشگاه آلمانی کریستوفر نکونکو در پیروزی 2-1 باشگاه سابق خود PSG را کشت.

مباحث ذکر شده در این مقاله