به‌روزرسانی امتیاز زنده GT vs KKR: Gujarat Titans Eye # 1 با پیروزی بر Kolkata Knight Riders

IPL 2023، GT vs KKR امتیاز زنده: گجرات تایتانز – هت تریک برد.© AFP


به‌روزرسانی‌های زنده GT در مقابل KKR IPL 2023: مالکان گجرات تایتانز وقتی در استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد به مصاف کالکته نایت رایدرز بروند، به دنبال هت تریک برنده هستند. جدای از مزیت خانگی، GT بازیکنانی را برای دستیابی به اهداف خود دارد و این در دو بازی اول فصل بسیار مشهود بود. از سوی دیگر، KKR که تازه در رویال چلنجرز بنگلور شکست خورده است، مشتاق است نشان دهد که این برد اتفاقی نبود. جیسون روی برای انتخاب برای KKR در دسترس است، اما جالب است که ببینیم آیا او بلافاصله وارد ترکیب اصلی تیم می شود یا خیر. (کارت امتیازی زنده)

به روز رسانی زنده امتیازات IPL 2023 بین گجرات تایتانز و نایت رایدر کلکته به صورت زنده از استادیوم نارندرا مودی احمدآباد • 14:41 (IST)

  GT vs KKR، IPL 2023 Live: رتبه برتر چشم تیتان ها!

  هر دو تیم بر اساس برد وارد این بازی می شوند. تایتان ها برای پایتخت دهلی بسیار قوی بودند در حالی که نایت رایدرها روز پنجشنبه RCB را در باغ های ادن شکست دادند. یک برد برای KKR امروز آنها را در امتیاز با تایتان ها برابر می کند.

 • 14:29 (IST)

  GT vs KKR، IPL 2023 Live: Will Roy Make XI!

  با جیسون روی، KKR به موقع تقویت شد. شکیب الحسن غایب بود و KKR جایگزین روی شد. اما آیا او امروز برای آنها حضور خواهد داشت؟ اگر چنین است، او جایگزین چه کسی خواهد شد؟ یک دردسر بزرگ انتخاباتی برای مدیریت

 • 13:57 (IST)

  GT vs KKR، IPL 2023 Live: قرعه کشی بسیار مهم خواهد بود!

  مدافع عنوان قهرمانی در دو فصل گذشته به دنبال اسلحه بوده است و در صورت پیروزی در خانه، احتمالاً دوباره تعقیب خواهد کرد.

 • 13:37 (IST)

  GT vs KKR< IPL 2023 Live: سلام!

  سلام به همه کسانی که خواهان پخش زنده این مسابقه IPL 2023 بین گجرات تایتانز و نایت رایدرهای کلکته از استادیوم نارندرا مودی احمدآباد هستند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله