برایان لارا ، سارا ، دختر ساچین تندولکار در حال تهیه “کاسه بودا” است. تصویر را ببینید

[ad_1]

سارا دختر سارا Tendulkars مشغول آشپزی است

ساچین تندولکار اغلب عکس ها و فیلم ها را با اعضای خانواده اش در شبکه های اجتماعی منتشر می کند.© اینستاگرام


سارا تندولکار ، دختر افسانه کریکت هند ، ساچین تندولکار ، غذایی را پخت که مورد توجه افسانه پنبه دیگر برایان لارا قرار گرفت. ساچین تندولکار به اینستاگرام رفت تا عکسی از “کاسه های بودا” را به اشتراک بگذارد – غذایی متشکل از بخشهای کوچک غذاهای مختلف. “سارا برای ما یک کاسه بودا درست کرد. حاوی فیله چیلی و ماهی آزاد عسل به همراه کدو تنبل با هویج خردل عسل خرد شده ، خیارشور و آووکادو قطعه قطعه شده روی تخت سبزیجات تایلندی. با دانه های مخلوط ، گشنیز ، پیاز و لیمو تزئین شده است. غذای خوشمزه. اول از همه پر از عشق بود. #foodiefriday “، – ساچین عکسی در اینستاگرام نوشت.

بوق تجاری

اندکی پس از انتشار عکس سابق بازیکن فوتبال هند در کریکت ، برایان لارا ، برنده وست ایندیز ، نظر خود را در این پست گذاشت و نشان داد که وی تحت تأثیر مهارت های آشپزی سارا چقدر تحت تأثیر قرار گرفته است.

لارا نوشت: “saratendulkarsachintendulkar غذا چشمگیر به نظر می رسد! من تقریباً با همه چیز یک آووکادو دارم # ارائه بزرگ #foodiefriday.”

این خانم 47 ساله اخیراً عکس جذابی از بازگشت خود با دخترش سارا به اشتراک گذاشته است.

Tendulkar این تصویر را امضا کرد: “از کجا می توانم شیرینی” Sarah “را پیدا کنم! #Tbt #throwbackthursday.

کریکت افسانه ای بالاترین مسافت پیموده شده در آزمون کریکت است. تندولکار 15،921 دوش به ثمر رساند و به قرن 51 رسید ، که بالاترین امتیاز در بین بازیکنان کریکت در طول تاریخ بازی است.

بالا رفته

متولد بمبئی در قالب ODI از تسلط مشابهی برخوردار است و 18426 اجرا در 49 قرن را ثبت می کند.

ساچین تندولکار در سال 2013 از کریکت بین المللی بازنشسته شد و در تیم هند بود که در سال 2011 قهرمان جام جهانی شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]