بحرین GP: لوئیس همیلتون تمرین “دو تاپ” بحرین ، الکس آلبون را به پایان رساند


لوئیس همیلتون پس از حكم ركورد هفتمین قهرمانی راننده ، وقتی جمعه در بحرین تمرین “دو برتری” را برای مرسدس انجام داد ، هیچ نشانه ای از كاهش نشان نداد. بریتانیایی 35 ساله که در تمرین صبح سریعترین افتتاحیه جایزه بزرگ روز یکشنبه را تجربه کرد ، در جلسه بعد از ظهر که بعد از ظهر برگزار شد ، دوباره بعد از ظهر از حریفان خود جلو افتاد. همیلتون در پیست بین المللی بحرین در صهیرا در بهترین دور در یک دقیقه و 28971 ثانیه راه خود را پشت سر گذاشت و از رکسبول نزدیکترین رقیب ماکس ورستاپن پیش افتاد.

بوق تجاری

هم تیمی مرسدس وی ، والتر بوتاس ، بالاتر از سرجیو پرز از ریسینگ پوینت ، دانیل ریکاردو از رنو و پیر گسلی از آلفا ثور سوم شد.

لاندو نوریس در مک لارن هفتم بود ، قبل از لنس استرول در دوم “Racing Point” ، دانیل کویت در دوم “Alpha Taurus” و الکس آلبون ناکام ، که برای حفظ جایگاه خود در Red Bull تلاش می کند اما بسیار قدرتمند است تصادف کرد و ماشین او را خرد کرد.

پس از چند باران خفیف هنگام تمرین صبح ، دومین جلسه روشنایی در شرایط بسیار گرم و خشک با چندین راننده ، از جمله همیلتون ، که تایرها را برای Pirelli آزمایش کرد ، برگزار شد.

سانز به زودی در ساعت 1: 30 به اوج زمان رسید ، پس از آن رایکونن و سپس ورستاپن آمدند ، که توسط چندین پیام که به دیوار گودال ردبول خورده بود سرگرم شد.

مطالب پیشنهادی  دیموث کاروناراتنه، کوسال مندیس، ایرلند را در سریلانکا کار می کنند

“این کیست جلوی من؟” او پرسید. “این بسیار زیبا می رود.”

هیچ واکنشی به پخش آن نشان نداد ، اما “پیکان سیاه” که در حال رانش بود توسط همیلتون هدایت می شد و روی لاستیک های فرسوده سر می خورد.

این درگیری ناخوشایند خیلی زود ناگهان قطع شد وقتی آلبون به سختی در گوشه آخر سقوط کرد ، 14 ساله شد و جلسه را با پرچم قرمز ترک کرد.

راننده تایلندی متولد لندن به سرعت فرار کرد و به نظر نمی رسید که اتومبیل ردبول او قبل از پاشیدن به مانع از روی یک ماسه سنگی غبار آلود پرید.

سمت راست ماشین به شدت آسیب دیده بود ، هر دو چرخ شکسته بود و فقط توسط مچ بندهای بسته شده نگه داشت. به نظر می رسید که او همچنین می تواند به شاسی و گیربکس آسیب برساند و در نتیجه بیش از 600000 یورو اسکناس به تیم خود منتقل کند.

برای آلبون ، این اعتماد به نفس ویران کننده ای شده است زیرا او پیشنهاد می کند جایگاه خود را برای فصل آینده حفظ کند ، زمانی که تیم دستور داده است “بازی خود را در مسابقات بسته فصل” بالا ببرد.

جلسه پس از 12 دقیقه از سر گرفته شد اما دوباره متوقف شد ، تقریبا بلافاصله وقتی سگ فرار کرد و از مسیر عبور کرد. پرچم های قرمز دوباره بیرون آمد.

بالا رفته

وتل در رادیوی فرماندهی ، قبل از اقدام ، در حالی که از اوضاع خلقی در حال فیلمبرداری بود ، گفت: “اگر می دانستم که به ما سگ مجاز است ، من خودم را می آوردم.”

مطالب پیشنهادی  KXIP در مقابل RR: کریس گیل اولین کتک کاری می شود که به 1000 اسب در کریکت T20 رسیده است ، توییتر از KXIP باتمن استقبال می کند

در حالی که 12 دقیقه مانده بود ، همیلتون با دور 1: 28.971 مقام اول جلسه را بدست آورد ، این سرعت از رقابت او حمایت کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله