با حضور سوروف گنگولی و سایر مقامات ، شمارش معکوس برای جام جهانی 2020 آغاز می شود


مدیرکل شورای بین المللی کریکت (ICC) مانو سونی ، رئیس شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) سوروف گنگولی و دبیر افتخاری BCCI جی شاه شمارش معکوس برای جام جهانی فیفا 2020 هند را دریافت کردند. به نقل از گنگولی در بیانیه مطبوعاتی ICC ، “افتخار ما برای ما افتخار است که میزبان مسابقات بین المللی کشتی قهرمانی مردان T20 هستیم.” وی افزود: “هند از زمان مسابقات جهانی کریکت مردان ICC در سال 1987 با موفقیت چندین رویداد جهانی برگزار کرده است و من اطمینان دارم که کریکت ها از سراسر جهان از فرصت بازی در کشور ما که کریکت را دوست دارد خوشحال خواهند شد.”

بوق تجاری

“من از حضور در مسابقات ICC به عنوان یک بازیکن لذت می برم و از تجربه می دانم که هیچ چیز از جو پر جنب و جوش یک رویداد جهانی کریکت که میلیون ها نفر در سراسر جهان هر بازی را تماشا می کنند ، فراتر نمی رود. اکنون من به عنوان مدیر به عنوان مدیر آماده می شوم تا جایگاه معتبر را بدست آورم. رویداد ، “او گفت.

مانو سونی گفت: “به دلیل اینکه دیوالی دو روز دیگر فرصت دارد و اکنون شمارش معکوس برای مسابقات هند در حال انجام است ، زمان مناسبی است تا هویت مارک ما را فاش کنیم ، که جشنواره فیلم پر جنب و جوش را به زیبایی منعکس می کند.”

“ما با BCCI همکاری نزدیکی داریم تا یک تورنمنت ستاره ای را برگزار کنیم که بهترین بازیکنان جهان را برای حضور در اولین رویداد کریکت از زمان همه گیر شدن در جهان گرد هم آورد. تمرکز ما بر برگزاری یک رویداد ایمن و ایمن خواهد بود که طرفداران از سراسر جهان جهان می تواند لذت ببرد. “

“BCCI برای اطمینان از سلامتی و ایمنی همه علاقه مندان به این رویداد نمایشگاه سنگ تمام نمی گذارد. در حالی که ما متعهد به ارائه یک تجربه غنی از تماشای کریکت هستیم ، من همچنین می خواهم به ICC و شوراهای عضو اطمینان دهم که هند به مهمان نوازی گرم خود معروف است و ما شما را در خانه احساس کنید. “شاه گفت.

وی افزود: “در این دوره های همه گیری ، وقتی محدودیت های جدی وجود دارد ، BCCI به سیاست نوآوری و سازگاری اعتقاد دارد و من اطمینان دارم که ما بر همه چالش ها غلبه خواهیم کرد.”

سوناس همچنین به BCCI و شورای کریکت امارات برای موفقیت در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی تبریک گفت.

بالا رفته

وی گفت: “تعارف ما از BCCI ، تیم ها و شورای کریکت امارات برای مدیریت موفق و ایمن لیگ برتر هند رویای 11 است. ما همچنان داده های این و سایر اعضایی را که کریکت بین المللی را در برنامه ریزی های ما قرار داده اند ، در نظر خواهیم گرفت.”

برنامه ریزی شده است که جام جهانی 2021 T20 از اکتبر تا نوامبر برگزار شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله