ایتالیا دوباره در تضاد است. انگلیس از لیگ ملت ها – فوتبال کنار رفت

سه سال پس از ناکامی ناخوشایند در صعود به جام جهانی ، ایتالیا بار دیگر با بهترین های اروپا درگیر شده است.

در همین حال ، انگلیس دیگر قادر به جنگ برای فینال لیگ ملت ها نیست ، اما هنوز هم نیاز به برگزاری یک دور از مسابقات دارد.

تیم ایتالیایی که به شدت تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته بود ، روز یکشنبه همچنان توانست لهستان را با نتیجه 2-0 شکست دهد و تیم آتزوری ها کنترل گروه خود را در دست گیرند ، در حالی که انگلیس 2-0 بلژیک را شکست داد.

در یک پیروزی دیگر در روز چهارشنبه در بوسنی و هرزگوین ، ایتالیا میزبان فینال چهار تیم در ماه اکتبر است – تنها چند ماه پس از بازی افتتاحیه قهرمانی اروپا در رم.

“این فرهنگ ما است. ایتالیایی ها در لحظات سخت بهترین تلاش خود را می کنند و متحدتر می شوند. من قبل از بازی از این بچه ها در این باره س askedال کردم ، و آنها فوق العاده بودند. “Alberico Evani ، کمک مربی ، روبرتو مانچینی ، سرمربی تیم گفت.

مانچینی خودش را در خانه و از ویروس کرونا جدا می کند ، همانطور که مهاجم چیرا ایموبیله ، مالک فصل گذشته “کفش های طلایی” اروپا. در مجموع ، بیش از 20 بازیکن ایتالیایی به دلیل ویروس و آسیب دیدگی در دسترس نبودند.

جورجینا در اواسط نیمه اول پس از ضرب و شتم آندره بلاتی در این منطقه یک پنالتی برای ایتالیا تبدیل کرد. دومنیکو براردی پس از جمع آوری پاس لورنزو اینسینیه در پایان نیمه دوم یک گل دیگر به ثمر رساند.

بلاتی گفت: “هرچه روزها بیشتر می شد ، تعداد بیشتری از بازیکنان اردو را ترک می کردند ، اما ما به خود گفتیم که باید از این موانع وحدت بیشتری داشته باشیم.” “این یک عملکرد عالی بود و ما ثابت کردیم که امشب از همه نظر برتر از لهستان هستیم.

“ما مانند یک خانواده هستیم ، بنابراین بازگشت به اینجا مانند پدر در آغوش گرفتن پسرش است. احساسی که همه ما هنگام انجام وظیفه بین المللی داریم اینگونه است. ما فقط باید به چشمان هم نگاه کنیم تا بدانیم چه کار می کنیم ، “بلاتی افزود:” ما این پیروزی را به مربی و همچنین به هر کس دیگری که اکنون خود را منزوی می کند تقدیم می کنیم. “

ایتالیا در گروه 1 لیگ A با 9 امتیاز پیشتاز است. بعد از آن هلند با هشت امتیاز پس از پیروزی برابر بوسنی با نتیجه 3 بر 1 قرار دارد. لهستان همچنان با 7 امتیاز تلاش می کند و بوسنی دو امتیاز عقب است.

بلژیک نزدیک به فینال است

وقتی بلژیک امید انگلیس برای رسیدن به فینال را متوقف کرد ، دریس مرتنز یک ضربه آزاد با شکوه به ثمر رساند.

چه میكنه این Romulu Lukaku از سمت چپ نفوذ میكنه و در دقیقهی 10 و توپ رو از بالای سر دروازهبانی كه از دروازه خارج شد عبور میده و وارد دروازه میكنه تا نتیجهی 1 – 0 روی اسكوربورد ورزشگاه ثبت شود.

مرتنز در ساعت 24 بازی را 0-0 کرد و ماهرانه یک شوت را به دیوار انگلیس پیچاند – که اکثر اوقات موفق به پریدن نشد – پس از شکستن کوین دی بروین.

بلژیک با 12 امتیاز در گروه 2 لیگ A پیشرو است دانمارک – 10 ، پس از پیروزی برابر ایسلند 2: 1. در انگلیس هفت نفر وجود دارد و در ایسلند – هیچ.

برای صعود به فینال بلژیک فقط به یک تساوی در خانه با دانمارک نیاز دارید.

DE BOER در نهایت برنده می شود

سرانجام ، فرانک دی بوئر اولین پیروزی خود را به عنوان مربی هلند بدست آورد ، پس از آنکه جورجینیا وینالدوم به سرعت یک گل زد تیم خود را به پیروزی 3-1 برابر بوسنی و هرزگوین رساند.

وینالدوم ، کاپیتان در غیاب ویرجیل ون دایک ، هم تیمی مصدوم لیورپول ، در دقایق ششم و چهاردهم از فاصله نزدیک به میدان نزدیک شد تا در میدان خالی یوهان کرایف پیروزی را رقم بزند. اکنون وینالدوم هفت گل از 12 گل آخر کشورش را به ثمر رسانده است.

ممفیس دپای گل سوم هلند را به ثمر رساند.

این پیروزی فشار بر دی بوئر را که اولین مربی هلند بود که در چهار مسابقه اول خود پیروزی ثبت نکرد ، کاهش می دهد ، در حالی که روز چهارشنبه تیمش پس از شکست و دو تساوی دیگر از زمان انتقال از رونالد کومان ، به تساوی یک بر یک رسید.

پیروزی WELSH

ولز پس از پیروزی یک بر صفر مقابل ایرلند ، به لطف ضربه سر مورد علاقه دیوید بروکس در نیمه دوم ، تنها تیم بدون شکست لیگ B است.

اکنون ولز فقط باید از باخت در خانه مقابل فنلاند که در رده دوم قرار دارد ، جلوگیری کند تا صعود به سطح بالاتر را بدست آورد.

“ما امروز خیلی خوب بازی نکردیم ، اما در نیمه دوم با یک مبارزه بیرون آمدیم. این سه امتیاز دیگر است و این همان چیزی است که مهم است و برای روز چهارشنبه تنظیم شده است. ” “در حال حاضر ما یک رکورد عالی داریم و پیروزی عالی است. من عاشق بازی در ولز هستم ، اما مهمترین چیز این است که این تیم به پیروزی خود ادامه دهد. “

در گروه 1 ، اتریش 2-1 ایرلند شمالی را شکست داد تا در راه صعود باقی بماند و در پنج بازی چهار پیروزی کسب کند.

در لیگ C ، مقدونیه شمالی پس از صعود به مسابقات قهرمانی اروپا ، با پیروزی 2-1 در استونی و برتری در گروه 2 ، شتاب خود را حفظ کرد.