ایان چپل فقدان Wira Kohli را احساس می کند ، که باعث ایجاد یک حفره بزرگ در ترتیب مبارزه شدید علیه استرالیا خواهد شد

Ian Chapel عدم وجود Wirat Kolis را احساس می کند ، که باعث ایجاد حفره بزرگی به ترتیب وات در هند در برابر استرالیا می شود

ویرات کوهلی در رتبه بندی ICT Test Test Batting رتبه دوم را دارد© خبرگزاری فرانسه


یان چاپل ، سرپرست اسبق استرالیا معتقد است عدم حضور ویرا کوهلی باعث ایجاد حفره بزرگی در نظم حریفان هند در سری تست های چهار مسابقه آینده مقابل استرالیا به رهبری تیم پین خواهد شد. هند و استرالیا ابتدا در سه ODI و سه T20I شاخ های یکدیگر را برطرف می کنند و سپس هر دو طرف تمرکز خود را به طولانی ترین قالب بازی تغییر می دهند. کوهلی به سادگی یک آزمایش در برابر استرالیا انجام می دهد و پس از دریافت مرخصی پدری از هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) به خانه می رود.

بوق تجاری

به نقل از چاپل ، “هند همچنین وقتی کاپیتان ویرات کولی به خانه می رود تا پس از آزمون ورودی فرزند اول خود را به دنیا بیاورد با یک معضل روبرو است. این امر باعث ایجاد یک حفره بزرگ در نظم چوب زدن هند و همچنین ایجاد فرصتی برای یکی از بازیکنان جوان با استعداد خود می شود تا نام خود را به دست بیاورند.” ESPNCricinfo.

وی افزود: “آنچه قبلاً به عنوان هیاهوی هیجان انگیز ایجاد شده بود ، اکنون انگیزه دیگری برای تصمیم گیری های مهم دارد. به خوبی می توان نتیجه را کسی دانست که شجاع ترین مجموعه انتخاب کنندگان است.”

چاپل همچنین گفت که استرالیا درمورد اینکه چه کسی شریک کشف دیوید وارنر خواهد بود با یک معضل روبرو است. کاپیتان سابق استرالیا به این موضوع اشاره کرد که چگونه ویل پوکوفسکی می تواند جلوتر از جو برنز به عنوان قیچی دوم بازی کند.

“با این حال ، پوکوفسکی مدتی است که در را می زند – لانگر چیزی می خواهد. پوکوفسکی با یک پتک به ورودی رفت و شش قرن در سطح سپر ساخت ، سه تای آنها دو بار ؛ دو تا از این دویست در این فصل آمدند. واقعاً ثابت کرد که او در این سطح به اندازه کافی خوب است ، بنابراین وقت آن است که ببینیم آیا او می تواند در صحنه آزمون موفق شود یا خیر. “

تیم هندی از هر سه قالب هفته گذشته وارد استرالیا شد و اکنون هر بازیکن جلسات شبکه خود را برای آمادگی کامل آغاز کرده است.

طی سری 19-19 2018 ، هند موفق شد اولین پیروزی خود را در یک سری آزمایشات در خاک استرالیا به ثبت برساند. تیم تحت هدایت کهلی سرانجام 2-1 این سری را برد و حالا آنها دوست دارند جام مرزی “هاواسکار” را حفظ کنند.

بالا رفته

اولین تست هند و استرالیا از 17 دسامبر در آدلاید اول آغاز می شود و این مسابقه یک مسابقه شبانه روزی است.

این سری چهار مسابقه بخشی از مسابقات قهرمانی آزمون جهانی (WTC) خواهد بود. استرالیا و هند در جدول رده بندی WTC دو برتر هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله