انتخاب رئیس وزارت امور داخله می تواند سه مرحله رأی گیری را مشاهده کند: گزارش

انتخاب روسای وزارت امور داخله می تواند سه مرحله رأی گیری را ببیند: یک گزارش

جلسه سالیانه ICC سالانه از روز دوشنبه آغاز شد.© خبرگزاری فرانسه


در صورت عدم دستیابی به عدد جادویی 11 در اولین شمارش ، ممکن است هیئت مدیره ICC در سه دور رای گیری برای انتخاب رئیس مستقل بعدی بین گرگ بارکلی و عمران کواجا شرکت کند. جلسه سالانه ICC از روز دوشنبه آغاز شد و فرایند رأی گیری الکترونیکی با حضور 16 هیئت مدیره – 12 نفر از اعضای کامل (کشورهای در حال آزمون) ، سه کشور وابسته و یک مدیر مستقل زن (Indra Nui از PepsiCo) برگزار خواهد شد. برای پیروزی در انتخابات بارکلی از نیوزیلند یا کاج سنگاپور حداقل 11 رأی (اکثریت 2/3) زمان لازم است ، اما داشتن یک مأموریت برای دستیابی به اکثریت دو سوم هر دو دشوار است.

بوق تجاری

براساس گزارشی در ESPNcricinfo ، سه دور رأی گیری برگزار می شود. “اگر هیچ یک از نامزدها این همه رأی نیاورد (پس از دور اول) ، دور دیگری از رای گیری برگزار می شود – به احتمال زیاد در این هفته.”

“اگر این برنده را ناامید نكرد ، دور آخر رأی گیری برگزار می شود. اگر پس از آن دو سوم آرا majority تصویب نشود ، فرض بر این است كه خواجه برای مدت معینی به عنوان رئیس جدید منصوب می شود. در سایت.

واضح است که هند به همراه کشورهای SENA (آفریقای جنوبی ، انگلیس ، نیوزلند و استرالیا) آماده رای دادن به بارکلی هستند ، تیم هایی که بیشتر از دو سریال متناسب با مدل مالی این شوراها در شرایط سخت اقتصادی پشتیبانی می کنند ، رای می دهند.

بالا رفته

از طرف دیگر ، هوآا از رئیس شورای کریکت پاکستان ، ایهان مانی پشتیبانی می کند و رئیس سابق شورای کریکت سنگاپور نیز طرفدار افزایش تعداد فعالیت های ICC است که سود کشورهای مرتبط را افزایش می دهد. هوجا در حال حاضر رئیس موقت است ، زیرا Shashank Manahar تصمیم گرفته است تا دوره سوم ریاست جمهوری خود را کنار بگذارد.

این وکیل مستقر در سنگاپور در محافل MIA به عنوان پروکسی Manohar شناخته می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله