امتیاز IPL Live ، SRH در مقابل امتیاز RCB در کریکت: SunRisers Hyderabad ، Royal Challengers Bangalore در مسابقه Must Win

امتیاز IPL زنده ، SRH در برابر RCB امتیاز IPL: SunRisers حیدرآباد ، رویال چلنجرهای بنگلور در مسابقه ای که باید برنده شوید روبرو می شوند

امتیاز SRH v RCB IPL: ویرات کوهلی در آخرین جلسه دو طرف به دنبال جبران اخراج ارزان است.© BCCI / IPL


SunRisers Hyderabad (SRH) در لیگ برتر هند (IPL) Eliminator 2020 به مصاف Royal Challengers Bangalore (RCB) می رود. این مسابقه در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی برگزار می شود. SRH پس از پیروزی در سه بازی آخر لیگ ، با شکست دادن هندی های بمبئی (میشیگان) ، رویال چلنجرهای بنگلور (RCB) و پایتخت های دهلی (دی سی) راهی پلی آف شد. از طرف دیگر ، RCB با وجود شکست در چهار مسابقه اخیر لیگ ، به پلی آف صعود کرده است. این دو تیم برای سومین بار در این فصل به مصاف هم می روند که طی دو دیدار هر کدام یک پیروزی کسب می کنند. دو مرحله مهم برای بازیکنان در هر دو طرف وجود دارد. در حالی که دیوید وارنر برای پر کردن 200 sixe IPL در یک لیگ غنی ، به پنج sixes احتیاج دارد ، AB de Villiers برای انجام 500 اجرا IPL برابر SRH به 36 اجرا نیاز دارد. (SRH در مقابل امتیاز کریکت زنده RCB)

بوق تجاری

به روزرسانی های زنده زنده IPL 2020 بین SRH و RCB ، مستقیم از استادیوم شیخ زاید ، ابوظبی • 6:30 عصر (IST)

  Eliminator را کجا تماشا کنید؟

 • 6:26 عصر (IST)

  SunRisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore: بهترین انتخاب خارق العاده

  دیوید وارنر در این فصل SRH را از جلو هدایت کرد و از 14 مسابقه در طول چهار نیم قرن 529 دوش کسب کرد. وارنر اخیراً در فرم خوب قرار داشت و در بازی قبلی لیگ مقابل مدافعان قهرمان بمبئی (ایندیانا) 85 گل بدون شکست 85 از 58 گل را شکست.

  IPL Devdutt Padikkal در اولین فصل خود کره کره چشم را نیز با چاقو گرفت. Podikal بهترین گلزن RCB در این فصل است ، 472 مسابقه با 14 بازی. این دو بازیکن یکی از اصلی ترین گزینه های فانتزی در بازی پیش رو خواهند بود.
 • 6:15 عصر (IST)

  خوش آمدی

  سلام و خوش آمدید به پخش زنده مسابقات لیگ برتر حذف کننده هند (IPL) 2020 بین SunRisers Hyderabad (SRH) و Royal Challengers Bangalore (RCB).

  در اینجا پیش نمایش مسابقه است.

مباحث ذکر شده در این مقاله