الكساندر زورف پس از اظهارات درباره حملات داخلی می گوید: “این كس من نیستم”

اسکندر وحش می گوید

الكساندر زورف درباره این اتهامات صحبت كرد و از توجه منفی به تنیس عذرخواهی كرد.© خبرگزاری فرانسه


الكساندر Zverev در مورد اتهامات حمله به ملی كه روز جمعه با آن روبرو شد صحبت كرد و از توجه منفی كه به تنیس جلب كرده بود عذرخواهی كرد و اصرار داشت كه تصویر دوست دختر سابق او “آن كس من نیست” است. اولگا شاریپووا ، جوان سابق ، ماه گذشته در پیامی در شبکه های اجتماعی گفت که شماره 7 آلمانی در جهان تلاش کرد تا او را در خلال مسابقات Open US سال گذشته “خفه” کند. در مصاحبه بعدی رسانه ای با مجله راکت ، این زن روسی ادعا کرد که خشونتی که تجربه کرده او را مجبور به اقدام به خودکشی کرده است.

بوق تجاری

Beasts که اخیراً نیز فهمیده است که با یک شریک زندگی سابق دیگر خود در انتظار تولد است ، بیانیه کوتاهی در اینستاگرام منتشر کرد تا گفته های شاریپووا را تکذیب کند ، اما حاضر به ارائه پاسخ بیشتر به سوالات در این زمینه نیست.

وی در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از فینال ATP در لندن این موضع را تغییر داد و گفت: “بسیاری از من س silentال کردند که چرا سکوت کردم ، چرا چیزی نگفتم.”

“در حالی که من از این ادعاها بسیار متاسفم ، من باید به این واقعیت پایبند باشم که نظر اولیه آنها کاملاً خلاف واقع است و همچنان آن را انکار می کنم.”

این جوان 23 ساله آلمانی که در سال 2018 با هشت نفر در فینال ATP پیروز شد ، بار دیگر اظهار داشت که این اتهامات بی اساس و خلاف واقع است.

وی گفت: “ما فراز و نشیب هایی داشته ایم ، اما نحوه توصیف روابط ما در انظار عمومی همان گونه نیست که بود.”

“نه این که من هستم ، نه اینکه والدینم چگونه مرا بزرگ کرده اند. نه اینکه من به عنوان یک شخص هستم.”

بالا رفته

“من از تأثیری که این اتهامات دروغین می تواند در ورزش ، حرفهای بیرون و خودم وارد کند ، ناراحت هستم. من صمیمانه عذرخواهی می کنم که تمرکز اصلی روی ورزش تغییر کرده است. همه ما دوست داریم تنیس بازی کنیم. این همان چیزی است که ما اینجا هستیم.”

روز دوشنبه ، Zverev اولین مسابقه خود را در O2 Arena برابر دانیل مدودف انجام می دهد ، این بازی روز یکشنبه پشت درهای بسته آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله