استرالیا و هند امتیاز زنده برای بروزرسانی دوم ODI ODI 1 5


نتیجه مستقیم کریکت استرالیا – هند 2020-21 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید. بعد از 0.0 فریم ، استرالیا 0/0. نتایج بی درنگ ، نظرات شمشیر و سایر موارد را دریافت کنید. امروز مسابقه استرالیا – هند 2020-21 بین استرالیا و هند را تماشا کنید. همه موارد مربوط به مسابقات استرالیا و هند در Sports.NDTV.com در دسترس خواهد بود. با نتایج بازی استرالیا – هند در جریان باشید. بر روی نقشه شاخص های استرالیا – هند بررسی کنید. می توانید به روزرسانی کارت نتایج را دریافت کنید ، واقعیت ها را با هم مقایسه کنید. با تبلیغات Sports.NDTV.com که مکان مناسبی برای گرفتن امتیاز در کریکت است ، به روزرسانی های زنده سریع داشته باشید.

از آرون فینچ از کاپیتان استرالیایی در مورد مارکوس استوینیس سال می شود و او خاتمه هالک را تأیید می کند. تأکید می کند که آنها نمی خواهند با کاسه های سریع و آسیب های جانبی ریسک کنند. وی همچنین می گوید که می تواند برای چند هفته برود و MOSES HENRYK جایگزین او شد.

وقت TOSS! مردان دلواپس وسط هستند.

گزارش سایت – به نظر می رسد چمن با پوشش مناسبی پوشانده شده است ، و از عرشه قبلا استفاده شده است ، هرچند جمعه نیست. وصله های آهنی نیز وجود دارد. بنابراین ، اگرچه ممکن است کمی سریعتر شود ، اما ممکن است در این گرما نیز خشک شود و اثر در خوراک دوم مشاهده خواهد شد ، جایی که می تواند به طور قابل توجهی کند شود.

1: 0 به استرالیا! آیا هند می تواند در سریال زنده بماند؟ بله ، آنها در بازی اول زنگ زده به نظر می رسیدند زیرا کاملاً شکست خورده بودند. شکار آنها ضعیف بود و بولینگ هم حد نبود. اما آنها یک نقطه قوت هستند و باید انتظار بازگشت قوی از آنها را داشت. از طرف دیگر ، استرالیا بید بسیار خوبی در دستان خود داشت ، اما مانند هند ، آنها توپ را نمی توانستند و می خواهند نمایش بالینی بیشتری ارائه دهند و این سری را ببرند. چه کسی افتخارات را دریافت می کند؟ در ادامه با ما همراه باشید زیرا ما شمارگان و به روزرسانی های تیم را به شما پیشنهاد می دهیم.

مباحث ذکر شده در این مقاله