ابراهیموویچ بار دیگر میلان را به مدعی قهرمانی – فوتبال تبدیل کرد

فصل گذشته زلاتان ابراهیموویچ گفت اگر او از ابتدا در آث میلان بود ، روسونری این عنوان را کسب می کرد. در این مبارزات انتخاباتی او می توانست حق خود را ثابت کند.

بسیاری از اظهارات ابراهیموویچ در ماه جولای ، با وجود لحظات بعدی پس از پیروزی فوق العاده 4-2 برابر یوونتوس ، تمسخر کردند و این یکی دیگر از اظهارات نامناسب مهاجم است.

در “میلان” چندین سال شوک رخ داد که دو بار صاحبان آن را عوض کرد و از سال 2013 تاکنون مقام برتر لیگ را کسب نکرده است.

این تیم وقتی که ابراهیموویچ در ژانویه به باشگاه بازگشت ، در رده دوازدهم قرار گرفت ، هشت سال پس از جدایی – و تیم دیگران – باعث مارپیچ سقوط شد.

میلان در حال حاضر دارای دو امتیاز در رأس لیگ است و از آخرین مسابقه خود قبل از توقف عمل ناشی از ویروس کرونا ، در ماه مارس در سری A شکست نخورده است.

پس از از سرگیری فوتبال ، “روسونری” سپس 23 بازی بدون شکست برگزار کرد که لیل روز پنجشنبه در لیگ اروپا به پایان رسید.

بیشتر این به خاطر ابراهیموویچ است که از زمان بازگشت 18 گل در لیگ به ثمر رسانده است ، از جمله 8 بازی در 5 بازی در این فصل برای رسیدن به رده های بالای جدول ایتالیا.

در ماه آگوست ، ابراهیموویچ قرارداد یک ساله جدیدی با آث میلان امضا کرد و اخیراً مدیر ورزشی و مدافع سابق روسونری پائولو مالدینی گفت که باشگاه آماده بحث در مورد تمدید قرارداد است.

مالدینی گفت: “ایبرا قطعاً خاص است.”

ابراهیموویچ روز یکشنبه مجدداً گلزنی کرد تا یک امتیاز برای تیمش ذخیره کند که ضربه سر عالی در ریباند باعث تساوی 2-2 مقابل هلاس ورونا شد.

با توجه به اینکه ابراهیموویچ ماه گذشته 39 ساله شد ، ارزیابی او حتی چشمگیرتر است.

او نشانه های کمی از سال های آینده نشان می دهد ، و او نیز احساس نمی کند.

ابراهیموویچ گفت: “من احساس می کنم کودک هستم ، می خواهم بازی کنم.” “شاید برعکس: من دیگر نمی توانم بازی کنم ، بنابراین اینطور بهتر است.” با این حال ، ابراهیموویچ همچنین از دست خود عصبانی بود ، زیرا یک پنالتی را از دست داد – برای سومین بار در این فصل.

این گرسنگی مهاجم سوئدی را نشان می دهد ، که هنوز هم علیرغم کابینت جام های برآمده قبلی احساس می کند.

ابراهیموویچ پس از بازی روز یکشنبه گفت: “من عصبانی هستم ، قرعه کشی امروز نمی تواند.” “ما شانس های زیادی داشتیم … اما این یک نکته مهم است ، مهم است که ایمان خود را از دست ندهیم ، اگرچه واضح است که با توجه به جدول در حال حاضر ، ما می خواهیم همه آنها را برنده شویم.

“شما همیشه باید اهداف داشته باشید. ما بازی نمی کنیم زیرا سرگرم کننده است ، یا بهتر بگویم ، درست است ، اما شما باید اهداف داشته باشید. حداقل ، این فلسفه من است. “ابراهیموویچ به اولین بازیکن آث میلان تبدیل شد که در هفت بازی در لیگ یک گل به ثمر رساند و از او س askedال شد که آیا سری A اکنون نسبت به مسابقات قبلی اش در ایتالیا راحت تر است یا خیر.

با لبخند گفت: “شاید من قویتر باشم.” (AP) ق ق