آنتونی آمالراج از بیماری COVID-19 بهبود یافت و تصمیم گرفت به اردوی ملی تنیس روی میز بپیوندد

آنتونی آمالراج از بیماری COVID-19 بهبود یافت و تصمیم گرفت به اردوی ملی تنیس روی میز بپیوندد

آنتونی آمالراج دو بار قهرمان ملی است© خبرگزاری فرانسه


پیشکسوت تنیس روی میز ، آنتونی آمالراج ، که در بازی های آسیایی 2018 موفق به کسب مدال برنز در مردان شد ، پس از ترک COVID-19 در شرکای اردوی ملی در Sonepat ، تصمیم گرفت که اقدامات احتیاطی را انجام ندهد. آمالراج ، دو بار قهرمان ملی نیز پس از آلوده شدن به ویروس در ماه گذشته ، در بیمارستان چنای جان خود را ترسید. والدین او نیز آلوده شده و ترس را افزایش دادند. با این حال ، هنگام ترخیص آمالراج از بیمارستان در 25 اکتبر ، همه بهبود یافتند.

بوق تجاری

“آموزش می تواند صبر کند. بدترین هفته زندگی من بود که در بیمارستان بستری بودم. خوشبختانه برای من و پدر و مادرم ، ما به سرعت از ویروس درمان شدیم. همه ما می دانیم که چقدر کشنده است. خدا را شکر اکنون همه ما هستیم خوب ، “گفت 34 ساله PTI از چنای.

آمالراج قصد دارد حداقل یک ماه دیگر در خانه بماند و هنوز به از سرگیری آموزش فکر نکرده است. وی افزود: “از آنجا که دچار عفونت قفسه سینه شده بودم ، دکتر به من توصیه کرد که دو هفته دیگر استراحت کنم. من نمی خواهم ریسک کنم. فقط پس از احساس 100 درصدی ، دوباره به بازی برگشتم.” .

بالا رفته

بهترین بازیکنان به سرپرستی شارات کمال پس از شش ماه تمرین در شهرهایشان به دلیل بیماری همه گیر ، بالاخره در یک اردوی 42 روزه در Sonepaty جمع شدند.

بازیکنان برجسته دیگری مانند G Sathiyan و Harmeet Desai که در اروپا تعهدات باشگاهی داشتند هنوز به اردو نپیوسته اند. هفته گذشته ، فاجعه ای برادری تنیس روی میز را رقم زد که معاون ارشد TTFI SM Sultan به COVID-19 تسلیم شد. همچنین این بیماری همه جان همسر و مادر وی را گرفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله