آمار کانبرا ODI آمار دقیق

استرالیا علیه هند: آمار سریع کانبرا ODI

روز چهارشنبه ، هند در سومین و آخرین ODI در میدان بیضی مانوکا در کانبرا به مصاف استرالیا می رود.© خبرگزاری فرانسه


هند تور خود در استرالیا را با ضرر متقابل در دو برنامه اول بین المللی یک روزه (ODI) در زمین کریکت در سیدنی آغاز کرد. سومین و آخرین سری ODI چهارشنبه در Manuka Oval در کانبرا برگزار می شود. در حال حاضر سریال را از دست داده است ، هند سعی خواهد کرد تا از سفیدکاری جلوگیری کند. با این حال ، داستان از طرف Wira Koli نیست. هند و استرالیا در سال 2016 فقط یک بازی در زمین بیضی شکل مانوکا در پایتخت استرالیا انجام دادند و در این بازی میزبان با 25 دوش تیم MS Dhoni را شکست داد.

بوق تجاری

آمار درگیری استرالیا – هند (در “مانوکا بیضی” ، کانبرا):

مسابقات انجام شده: 1

برنده استرالیا: 1

در حال حاضر ، کشور در سری های کنونی در استرالیا تنها توسط دو بازیکن هندی – ویرات کولی و شیار داوان نماینده دارد.

کهلی و داوان در این بازی صد سال کشته اند ، اما هند در 25 دویدن به هدف 349 دویدن نرسیده است.

در سری های کنونی ، برشگران هندی در برداشتن ویکت ها از قبل موفق نشده اند ، مانند جاسپر بومرا و یوزوندرا چاهال نشان خود را از دست دادند.

در دو بازی اول ، شهال 19 آهنگر را صرف کرد و 160 دوش را انجام داد و فقط یک گل گرفت. در اولین ODI ، او گرانترین چرخنده هندی با 50 فرمت در هر قالب شد ، زیرا وی از سهمیه 10 فریم 89 اجرا کرد.

مطالب پیشنهادی  آرژانتین با پسر محبوبش دیگو مارادونا خداحافظی کرد

بالا رفته

در دو مسابقه ای که در این سری بازی کرد ، بومرا نیز دورانی فراموش نشدنی را پشت سر گذاشت. قصه گو موفق شد فقط دو ویکت انتخاب کند و 152 دوش را از دست داد.

هند ، که اوایل امسال در سری ODI در نیوزیلند دچار سفیدکاری شد ، برای جلوگیری از یک مسابقه دیگر در سریال های 50 ساله خارج ، به اجرای ویژه ای از دیگهای بخار خود احتیاج دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله