آرتتا از وضعیت اوزیل رنج می برد ، اما به استعفا استعفا داد – فوتبال

میکل آرکتا ، مدیر آرسنال می گوید از وضعیت مسوت اوزیل در لیگ برتر صدمه دیده است ، اما پس از هر شکست او قبل از سوال در مورد هافبک آلمانی استعفا می دهد. گفته می شود اوزیل 32 ساله که تا ژوئن 2021 با آرسنال قرارداد دارد 350،000 پوند (452،830 دلار) در هفته درآمد دارد ، اما پس از باقی ماندن در این فصل برای Arceta بازی نکرده است. در تیم لیگ برتر 25 نفره.

این سازنده بازی که آخرین بار در ماه مارس برای آرسنال بازی کرد ، از لیگ اروپا نیز کنار گذاشته شد و او فقط واجد شرایط بازی در بازی های زیر 23 سال بود.

آرتتا در مصاحبه ای گفت: “این به من آسیب می زند زیرا من دوست ندارم كه هیچ بازیكنی در تیم من فرصتی برای حضور یا رقابت نداشته باشد ، این برای من بسیار ناراحت كننده است زیرا به نظر من كسی شایسته آن نیست.” با beIN SPORTS.

“اما در پایان من اینجا می نشینم تا تصمیم بگیرم ، و تصمیماتی بگیرم که فکر می کنم برای یک باشگاه فوتبال بهترین هستند. و این همان کاری است که من باید انجام دهم. “

عدم حضور پررنگ اوزیل همچنان یک گفتگوی مهم در مورد باشگاه است و آرتتا گفته است که برای رسیدگی به این موضوع استعفا داده است.

وی گفت: “لحظه ای كه مسابقات فوتبال را از دست می دهید ، نام او فرا می رسد و اگر پیروز شوید ، چنین نخواهد شد.”

پیش از این ، آرتتا گفت که وضعیت اوزیل – “یک تصمیم فوتبالی” است ، و او نتوانست از آن حداکثر استفاده را ببرد ، اما او تأیید کرد که برخی پذیرفتن غیبت او را دشوار می دانند.

آرکتا در پاسخ به این سال که آیا می تواند به تیم برگردد ، گفت: “خوب ، همه می توانند و من فکر می کنم از زمانی که من به اینجا آمدم ، مجازات آنها را از کجا شروع کردند و اکنون کجا هستند؟” دوران کاملاً تغییر کرده است و آنها به درستی آن را بدست آورده اند. ما به آنها فرصت هایی داده ایم و آنها از آنها استفاده کرده اند.

“با مسوت در حال حاضر ، با لیست تیم ها ، مشخص است که او نمی تواند شرکت کند. من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است با او و با همه رسانه ها و هواداران شفاف باشم ، زیرا آنها شایسته دانستن دلایلی هستند که برخی می فهمند و دیگران نمی فهمند زیرا او برای باشگاه کار کرده است. “

آرسنال که پس از کسب شش امتیاز از لستر سیتی پیشوا در رده یازدهم لیگ قرار دارد ، یکشنبه در لیگ برتر به دیدار لیدز یونایتد می رود.