آدیتیا نارایان برای “آماده شدن برای شعادی” در شبکه های اجتماعی استراحت می کند ، سوئد آگروال را روح خود می نامد – موسیقی

آدیتیا نارایان در پیامی در شبکه های اجتماعی عروسی ماه دسامبر خود را با دوست خود ، بازیگر سوئد آگاروال تأیید کرد. مجری و خواننده برنامه پس از به اشتراک گذاشتن عکسی از آنها در آغوش گرفتن ، نوشت: “ما ازدواج می کنیم!”

ممیزی گفت که اگر هر دو برای حفظ حریم خصوصی خود ارزش قائل باشند ، در شبکه های اجتماعی برای آمادگی برای عروسی آرام خواهند گرفت. “من 11 سال پیش با پیدا كردن سوئد ، نیمه دیگرم ، با یك مرد خوش شانس بودم و سرانجام در دسامبر گره خوردیم. ما هر دو افراد بسیار خصوصی هستیم و معتقدیم بهتر است که حریم خصوصی خود را حفظ کنیم. تعطیلات در شبکه های اجتماعی برای آماده شدن برای shaadi. در دسامبر می بینیم PS Love، than … kabhi on kabhi to milogen kahin pe hamko که اجازه می دهد (من قبلاً به شما گفتم که قطعاً ملاقات خواهیم کرد) “، – او در پیام خود نوشت.

در مصاحبه قبلی ، آدیتیا گفته بود که این یک عروسی کوچک است که فقط اقوام و دوستان نزدیک در آن شرکت می کنند. وی گفت: “ما در تاریخ 1 دسامبر ازدواج می کنیم. به دلیل Covid-19 ، ما فقط می توانیم خانواده و دوستان نزدیک را دعوت کنیم ، زیرا ماهاراشترا به ما اجازه نمی دهد بیش از 50 مهمان برای یک عروسی جمع کنیم.” “در حال حاضر این یک عروسی معبدی است که فقط خانواده نزدیک در آن شرکت می کنند.” انتظار می رود بعداً این زوج یک پذیرایی سخاوتمندانه برگزار کنند.

اودیتا و شوتا در زمان فیلمبرداری “Shaopit”. آنها 11 سال با هم بوده اند. “ازدواج اکنون فقط یک تشریفات رسمی بین ماست … والدین من سوئد را می شناسند و او واقعاً آن را دوست دارد. وی گفت: “خوشحالم که نیمه دیگرم را در او یافتم.”

گفته می شود اوتیا پیش از این ، در جریان فیلمبرداری “هند بت” ، با خواننده و قاضی نهو کاکار ازدواج کرده است. با این حال ، بعداً مشخص شد که این یک ترفند برای بهبود رتبه بندی نمایش است.