WWE: دزد آخرین وداع حماسی با سریال Survivor است


روز یکشنبه ، Undertaker پرده های یک حرفه 30 ساله بسیار جذاب در سری WWE Survivor را پایین آورد. گروبر گفت: “من 30 سال طولانی است که به آرامی به این حلقه پیاده روی می کنم و مردم را بارها و بارها در تعطیلات قرار می دهم. و اکنون زمان من فرا رسیده است. زمان من فرا رسیده است که به Grobar در آرامش آرامش بدهم.” تندر گنبد.

بوق تجاری

این سارق در ماه ژوئن بازنشستگی خود را اعلام کرد و به صراحت اعلام کرد که نمی خواهد در مسابقه دیگری شرکت کند.

پس از بازی Roman Reigns برابر درو مک اینتایر در Survivor Series ، WWE Legends Parade برای جشن گرفتن حرفه Grobar وارد حلقه شد.

شین مک ماهون ، نمایش بزرگ ، جی بی ال ، جف هاردی ، میک فولی ، پدرخوانده ، گادوین ، ساویو وگا ، ریکیشی ، کوین نش ، بوکر تی ، شان مایکلز ، ریک فلور ، تریپل ایکس و کین قبل از باخت وارد رینگ شدند یک مونتاژ ویدئویی که حرفه او را جشن گرفت

در حالی که برخی از ستارگان حلقه در حال مصاحبه در مورد Undertaker بودند ، باتیستا ، جان سینا و استون کلد استیو آستین در این کار شرکت کردند تا در مورد میراث این کشتی گیر برجسته صحبت کنند.

وینس مک ماهون ، رئیس دبلیو دبلیو دبلیو ای ، همچنین قبل از آوردن آن به داخل حلقه ، از این تابوت تجلیل کرد

بالا رفته

پس از آن ، Undertaker ، که نام اصلی او Mark Calway است ، وارد شد و قبل از کج شدن کلاه و بیان ژست امضای خود ، سخنرانی کوتاهی کرد ، یک هولوگرام از Paul Barrero در مقابل او ظاهر شد.

وقتی صدای گونگ مارک تجاری اش سر آمد ، سرش را پایین انداخت. سارق بلند شد ، وقتی چراغ روشن شد ، گلوی خود را برید و دوباره از سطح شیب دار رفت.

مسابقه آخر وی برابر “ای جی استایلز” در رسلمنیا 36 در “مسابقه Boneyard” بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله