VVS Laxman و Gautam Gambhir Hail Virat Kohli برای اجرای “Phenomenal”


VVS لاکسمن و گوتام گامبیر ، کریکت نوردان سابق هند ، کاپیتان هندی ویرات کولی را بخاطر تبدیل شدن به اولین ضرب و شتم با 20،000 دویدن بین المللی در طول ده سال ستایش کرده اند. کوهلی ، که سریعترین ضرب و شتم با 12000 دویدن ODI در روز چهارشنبه شد ، از اولین بازی خود در سال 2008 ، 22،074 دوش در مسابقات کریکت بین المللی انجام داده است. کریکت راست دست نیز با کسب 8000 ، 9،000 ، 10،000 و 11،000 دویدن ODI ، سریعترین ضرب و شتم است.

بوق تجاری

لاکسمن اعتراف کرد که خود او به کوهلی شک کرده و احساس کرده است که در مقطعی کاپیتان هندی می سوزد ، اما از دیدن عزم و اراده او در زمین تعجب کرد.

لاکسمن در نمایش ستاره های ورزشی گفت: “اوه ، بله ، خارق العاده! فکر می کنم نحوه بازی او در هر سریال ، نوع تنش که هر روز هنگام حضور در زمین کریکت حفظ می کند ، باورنکردنی است.” .

“از آنجا که در بعضی از زمان ها فکر کردم این بزرگترین مشکل برای ویرات کوهلی است ، در بعضی از مراحل می سوزد ، اما حتی بیش از یک بار شاهد افت انرژی در هنگام حضور ویرات در میدان کریکت هستیم ، خواه ضربه بزند یا نخورد. او نمایشگاه می دهد. “

لاکسمن همچنین از کوهلی به خاطر مهارت در دستیابی به اهداف تمجید کرد و گفت که کاپیتان هندی فشار و مسئولیت ها را آرام می کند.

“و تحت فشار ، زیرا وقتی رکورد یک روزه او را در مورد تعداد صدها نفر در هنگام تعقیب و گریز می بینید ، و سپس می دانید که برای رسیدن به هدف نیاز دارید ، او همیشه روی صفحه امتیاز تحت فشار است ، اما احساس لذت می کند ، از مسئولیت لذت می برد ، و این همان چیزی است که به او اجازه می دهد بهترین ها را بدست آورد. “

گامبیر روحیه را تکرار کرد و از تمجید از ناخدای هندی دریغ نکرد.

“شما می توانید هر چیزی را بردارید ، اما در واقع می توانید هر کاری انجام دهید ، اما بهترین احساس در جهان این است که وقتی دفعه قبل شماره گرفتید و به اتاق هتل خود برگشتید و آنقدر خوشحال بودید که برای کشور شما ، آنچه شما باید انجام می دهید ، “گامبیر گفت.

وی افزود: “بنابراین احتمالاً تمام این ترکیبات باعث شده او به همان شکلی که هست ، و کلاهی که در مقابلش قرار دارد ، او بیش از 20،000 دوش کسب کند ، این همه قرنهاست.”

بالا رفته

کوهلی و پسران اولین پیروزی خود را در خاک استرالیا در تابستان امسال چهارشنبه هنگامی که سومین ODI از سری سه مسابقه را به دست آوردند ، ثبت کردند.

و اکنون صداها را در سری 3 مسابقه T20I ضبط می کند که از جمعه آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله