T20I دوم: هاردیک پاندیا احساس می کند که مسدود کردن COVID-19 به او کمک کرده تا بازی های هند را به پایان برساند


واگن ایستگاه روشن هند ، هاردیک پاندیا روز یکشنبه گفت که او در تلاش است تا در “محاصره اجباری بازی ها” در حین محاصره اجباری ناشی از ویروس کرونا ، مهارت خود را به پایان برساند. پاندیا هند را به شش گل رساند و 42 گل درخشان از 22 گل دریافت کرد و به تیم کمک کرد تا 25 گل از 12 توپ و 14 گل در فینال برای پیروزی در سری دوم و پیش از آخرین T20 International مقابل استرالیا بدست آورد. پاندیا در یک کنفرانس خبری بعد از مسابقه گفت: “در حین محاصره ، من می خواستم تمرکزم را روی اتمام بازی ها در جایی که مهمترین است قرار دهم. فرقی نمی کند که من بیشتر گل بزنم یا نه.”

بوق تجاری

واگن استیشن در شرایطی که روز یکشنبه در SCG با آن روبرو بود چیز تازه ای نبود ، زمانی که در گذشته چندین برد و چندین باخت. “من بارها در چنین شرایطی قرار گرفته ام و از اشتباهات گذشته خود آموخته ام. در بازی من همیشه حول اعتماد به نفس است ، من آن خط خوب را دارم که خودم را حمایت می کنم و بیش از حد اعتماد به نفس ندارم.

“من همیشه تمام آن مواقع را به یاد می آوردم که نتایج عالی را دنبال می کردیم و این به ما کمک می کند.” پاندا برای اولین بار دانیل سامس را با دو شش – یکی بلند و دیگری روی دروازه – زد تا بازی را به نفع هند با دو توپ اضافی مهر و موم کند.

“این کاری نیست که آنها انجام می دهند ، بلکه کاری است که من می توانم انجام دهم. این مسئله مربوط به دو شوت بزرگ است ، و امروز کارساز بوده است. من همیشه از خودم حمایت می کنم. این شرایطی است که من همیشه در آن بازی کرده ام. تیم هرچه بخواهد ، من همیشه سعی می کنم انجام دهم

“این بسیار ساده است. من دوست دارم به صفحه امتیازات نگاه کنم و بازی کنم تا بدانم روی کدام دیگ بخار تمرکز کنم.”

وی گفت که او همیشه بیشتر از اینکه به نتیجه نهایی برسد ، روی روند کار تمرکز دارد.

“در دهه 20 شما واقعاً بیشتر از آنچه فکر می کنید وقت دارید. اگر به 70 توپ 80 در 30 توپ احتیاج داشته باشیم ، من همه چیز را در نظر نمی گیرم و آن را به 12 توپ تقسیم می کنم و بیشتر از پایان به روند کار تمرکز می کنم. نتیجه “.

پاندا به خاطر قهرمانی که با خفاش داشت ، به عنوان مرد مسابقه انتخاب شد ، اما او احساس می کرد که جایزه باید به T Natarajan (20/2 در 4 فریم) برای تلاش عالی تازه کار با توپ تعلق می گرفت.

“یک اشاره خاص از ناتارایان. من فکر کردم که او باید یک مرد مسابقه شود ، زیرا بولرها در اینجا جنگیدند و او بازی بسیار خوبی داشت.

بلند شده

پاندیا گفت: “او وظیفه ای در حدود 10 یا 15 دویدن كمتر از آنچه كه بود به ما داد. او همه كارها را به سادگی انجام می دهد و من افرادی را ترجیح می دهم كه هیچ مشكلی نداشته باشند.”

پاندا در پاسخ به سوالی درباره مشارکت خود در سری آزمایش های بعدی به عنوان متخصص ضرب و شتم ، هنوز بولینگ منظم را شروع نکرده است: “این یک بازی توپ متفاوت است. مشکلی ندارم ، تماس تلفنی مدیریت است. “

مباحث ذکر شده در این مقاله