T20I دوم: تی ناتاراجان از “پیروزی سری اول” برای هند راضی است

هند و استرالیا: تی ناتاراجان خوشحال از

هند علیه استرالیا: T Natarajan اخراج خود را با ویرات کولی در جریان T20I دوم جشن می گیرد.© خبرگزاری فرانسه


ملوان دست چپ T Natarajan پس از شرکت در دومین پیروزی در سری T20I در زمین کریکت در سیدنی در روز یکشنبه ، از رضایت خود گفت. قبل از اینکه بتمن های هندی نمایش خوب خود را برگزار کنند ، ناتاراجان ویکت D’Arcy Short را در زمان استرالیا انتخاب کرد تا یک برد در شش ویکت کسب کند. این محقق هندی در نوزدهم نوزدهم نیز موسی انریكز را اخراج كرد و عبور از مرز 200 مایل را به قایقران استرالیایی ممنوع كرد. بعد از آن صدای ضرب و شتم ویرات کولی و چاقوی Shihar Davan پیش از واگن Hardyk Pandya به هند کمک کرد تا در مجموع 194/5 استرالیا را بیرون کند.

بوق تجاری

روز دوشنبه ، ناتارایان اولین پیروزی خود در هند را به یاد ماندنی و ویژه خواند.

ناتارایان در توییتر خود نوشت: “سری اول برای کشور من برنده شد” #EeamIndia به یاد ماندنی و ویژه.

مارک چپ دست اولین بازی خود را در کوتاهترین قالب بازی در مسابقات T20I آغازین برابر استرالیا انجام داد ، دو روز پس از انجام اولین مسابقه بین المللی کریکت در 2 دسامبر.

با پیروزی یکشنبه ، هند در یک سری سه مسابقه به برتری 2-0 رسید. لاستیک های مرده و T20I نهایی روز سه شنبه در همان سایت برگزار می شود.

بلند شده

پس از اتمام سری T20I ، هند چهار آزمایش علیه استرالیا انجام خواهد داد. از زمان دریافت مرخصی والدین BCPI ، کاپیتان هندی کولی قبل از عزیمت به خانه فقط یکی از چهار آزمایش را انجام می دهد.

در دسترس بودن روهیت برای سری Test نیز مشخص نیست ، زیرا شایستگی وی در 11 دسامبر در آکادمی ملی کرکت در بنگالورو بررسی می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله