T20I دوم: آنوشکا شارما به پیروزی در سریال “هند” برابر استرالیا واکنش نشان می دهد


روز یکشنبه ، هند در مسابقات T20 International (T20I) استرالیا در زمین کریکت در سیدنی پیروز شد و در یک بازی سه بر صفر با نتیجه 2-0 برتری را از پیش رو برداشت. کاپیتان هند ویرات کولی ، که با 40 بار زایمان در تعقیب و گریز 195 هند ، یک ضربه مهم داشت ، برای به اشتراک گذاشتن تصاویر این مسابقه به اینستاگرام رفت. کوهلی به این مجموعه افزود: “این یک بازی شگفت انگیز از کریکت است. آفرین ، پسران”. همسرش آنوشکا شارما ، که اکنون در هند است و اولین فرزندشان را باردار است ، با یک سری ایموجی های صمیمانه به پست کولی پاسخ داد.

بوق تجاری

niiriv0o

آنوشکا شارما و راشد خان به پست اینستاگرامی ویرات کولی پاسخ دادند.

چرخنده پای رشید خان نویسنده افغانستان نیز در مورد این پست نظر داد. راشد اظهار داشت: “به کاپیتان تبریک می گویم.”

هند به تساوی رسید و جام را انتخاب کرد. کاپیتان ذخیره متیو وید با شکست 58 از 32 زایمان ، راهی استرالیا شد. استیو اسمیت نیز 46 از 38 را به ثمر رساند ، در حالی که برخی از مشارکت های ارزشمند میان رده در استرالیا 194/5 دیده شدند.

T Natarajan هند با توپ شروع به کار کرد ، فقط در 20 اجرا در چهار شوت دو ویکت گرفت.

به نوبه خود ، هند به سرعت شروع به کار کرد ، و درهای باز قبل از اینکه اندرو تای KL KL Rahula را بفرستد ، یک جایگاه 56 دوی راه اندازی کردند. کهلی سپس به داوان اضافه شد و خیلی زود چپ دست ترم یازدهم T20I خود را به ثمر رساند.

با وجود اخراج داوان و سانجو سامسون ، کهل همچنان فشار خود را به استرالیا فشار داد و یک ضربه عالی را به ثمر رساند در نتیجه دوست و هم تیمی نزدیک Royal Challengers Bangalore AB de Villiers را مقایسه و تحسین کرد.

پس از سقوط كولی در اوایل هفدهم ، هاردیك پاندیا و شرایاس آیر هند را تصرف كردند. در حالی که آیر از 5 موقعیتی که باید با آنها روبرو شد ، حداکثر استفاده را کرد و 12 دوش را به دست آورد ، هاردیک نیروی شلیک مورد نیاز هند را هنگام مرگ تأمین کرد.

بلند شده

همه جانبه ستاره ای ، که به دلیل مشکلات تناسب اندام هنوز هم یک کولر منظم نیست ، 42 بار از 22 تولد را با ضربه زدن ، سه مرز و دو شش پا را خنثی کرد.

سومین T20I چهارشنبه برگزار می شود و یک سری تست چهار مسابقه ای بین دو طرف دنبال می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله