T20 Challenge 2020 زنان: سوفی اکلستون چهار ویکت به حرکت اولیه در گذشته کمک می کند

T20 Challenge 2020 بانوان: سوفی اکلستون ، چهار ویکت ، به حرکت اولیه در گذشته کمک می کند

T20 Women’s Challenge 2020: سوفی اکلستون 4: 9 بازگشت که تریل بلیزرها Velocity را شکست دادند.© BCCI


با هدایت Smriti Mandhana Trailblazers در مسابقه T20 Challenge 2020 2 پوندی Shar بانوان در شارجه با شتاب 9 گل میتالی راج را تحت گل Velocity شکست داد. روز چهارشنبه ، Velocity در همان محل اولین مسابقه خود را مقابل Harnovapreet Kaur Supernovas پیروز شد. . Velocity در بازی یک روزه در ورزشگاه کریکت Sharjah به تساوی رسید و اولین خفاش را انتخاب کرد ، اما آنها فقط در 47 مسابقه پچ پچ را تحمل کردند. در واکنش ، تریل بلیزرها گل کاپیتان ماندانا (6) را از دست دادند قبل از اینکه دئاندرا دوتین (29 نفر از زمین بیرون نیاید) و ریشا غوش (13 نفر بیرون نیامد) تیم خود را فقط برای 7.5 شوت در خانه نگه داشت.

بوق تجاری

شروع برای میتالی و زنان بد بود زیرا آنها در 21 اجرا در Powerplay پنج ویکت را از دست دادند. هر پنج نفر – تنیس بازان شفالی ورما (13) و دانیل ویات (3) ، کاپیتان میتالی راج (1) ، ودا کریشنامورتی (0) و سوشما ورما (1) توسط سوفی اکلستون و جولانا گوسوامی در هنگام درخشش کاسه های “تریل بلیزرها” کنار گذاشته شدند. با یک توپ جدید.

از آنجا همه چیز رو به پایین رفت ، زیرا اکلستون با امتیاز 4 بر 9 برای 3.1 فریم کار را به پایان رساند ، در حالی که گوسوامی و چرخنده های چپ دست راجشواری گایاقواد همین تعداد را برای 2 برای 13 از سه فریم بدست آوردند.

سرعت پایین تر نیز تسلیم شد ، زیرا هیچ کس سون لووس (4) ، شیها پندی (10) ، سوشی دیبدارشینی (0) و لی کاسپرک (11) نمی توانستند قلعه را برای مدت طولانی نگه دارند.

سرعت فقط در 15.1 فریم تسلیم شد و تریل بلیزرها در تعقیب مشکل کمی داشتند.

دوتین با زدن سه گل در 29 گل بدون شکست 28 گل 29 بازی قدرت خود را نشان داد ، در حالی که قوش در 13 گل 10 گل خود چهار و شش ضربه زد.

پیشگامان در سومین و آخرین بازی مسابقات در 7 نوامبر در شارجه برای Supernova بازی می کنند.

بالا رفته

پیشگامان با دو امتیاز و سرعت خالص 3.905+ جدول را بالای سر می برند ، در حالی که سرعت با دو امتیاز به جایگاه دوم می رسد اما با سرعت پایین تر -1.869.

ابرنواخترها هنوز حساب خود را باز نکرده اند و سرعت خالص اجرای آنها از سرعت Velocity یعنی -0.204 بهتر است.

مباحث ذکر شده در این مقاله